Garliava jau tituluojama Lietuvos smiginio sostine

Šeštadienį Garliavos sporto ir kultūros centre buvo galima pamatyti geriausius šalies smiginio meistrus: čia vyko Lietuvos smiginio reitingo varžybos Kauno rajono mero taurei laimėti. Į turnyrą atvyko 20 moterų ir 98 vyrai. Jaunimo grupėje iki 18 metų varžėsi 7 dalyviai.

Renginio žvaigžde tapo Lietuvos smiginio ambasadorius, vienas geriausių pasaulio smiginio žaidėjų garliaviškis Darius Labanauskas: WDF Europos smiginio vicečempionas, WDF Pasaulio taurės prizininkas.

„Dariaus sėkmė neabejotinai prisidėjo prie didesnio susidomėjimo šia sporto šaka ne tik Kauno rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Smagu, kad sportininkas mielai dalijasi savo patirtimi su pradedančiaisiais, dalyvauja susitikimuose su vietos bendruomene“, - kalbėjo į renginį atvykęs Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas.

Vyrų grupėje užtikrintai nugalėjęs D.Labanauskas – seniai matytas Lietuvos reitingo varžybose. Jis susikoncentravęs į PDC turnyrus, kurių ne vieną tikriausiai esate stebėję per TV ar internete. Gruodį vykusiame PDC Pasaulio čempionate garliaviškis pademonstravo idealų žaidimą – vieną legų uždarė panaudojęs vos devynias strėles. Greičiau surinkti 501 tašką net teoriškai neįmanoma. Elektrėnų klubo „Dublis” žaidėjui Artūrui Dundai šeštadienį nedaug trūko, kad būtų pakartojęs Dariaus pasiekimą – legą uždarė dešimta strėle!

D.Labanauskas, jau daugybę metų atstovaujantis šį turnyrą organizavusį klubą „Smiginis LT“, finale susitiko su klubo „Dublis“ žaidėju Ugnium Jankūnu, o pusfinalyje įveikė savo klubietį kaunietį Laimį Zubavičių. U.Jankūnas permainingoje kovoje į finalą iškopė pranokęs „Vilniaus legiono“ atstovą Luką Tumėną, kuris beje, pasiekė aukščiausią varžybų uždarymą (nuo 160).

Penktas-aštuntas vietas vyrų grupėje pasidalijo Mantas Jančiauskas (Prienų „Stadionas"), Robertas Kasperavičius („Smiginis LT“), Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS sporto klubas), klaipėdietis Martynas Daukantas ("Smiginis LT").

Moterų grupėje taip pat netrūko gražaus žaidimų ir azarto. Finale triumfavo Asta Juknienė („Dublis“), įveikusi Eglę Galdikaitę („Vilniaus legionas“). Asta sužaidė trumpiausią moterų grupės legą – uždarė 17 strėle, o Eglė pasiekė aukščiausią turnyro uždarymą – nuo 123.

Trečią vietą iškovojo Sandra Rimkevičiūtė („Smiginis LT“) ir Milda Zdanauskaitė ( Kauno „Trajektorija“), jaunimo rungtyje (iki 18 m.) buvusi nepralenkiama. Penktas-aštuntas vietas pasidalijo Jūratė Domarkienė (Kretingos „Topas“), Jolita Drąsutienė („Topas“), Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS sporto klubas) ir Algina Juknaitė („Dublis“).

Paguodos rungtį (65 dalyviai) laimėjo kretingiškis Artūras Galdikas („Topas“) ir klaipėdietė Gerda Maldeikytė („Smiginis LT“).

Jaunimo rungties finale M.Zdanauskaitė susitiko su Liudu Žuraulia (Vilniaus legionas). Bronza iškeliavo į kretingiškių Viskontų namus: tik pusfinalyje varžovams nusileido Justas Viskontas ir Barbora Viskontė („Topas“).

Mariaus Norvaišos nuotraukos

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos