Praūžė Garliavos futbolo klubo bendruomenės šventė

Liepos 12 dieną, sekmadienį, Kazlų Rūdos rajone esančioje „Violetos Rančoje“ vyko tradicinė Kauno rajono futbolo klubo „Garliava“ bendruomenės šventė.

Sporto šventė dėl susiklosčiusių aplinkybių buvo nukelta iš birželio į liepos mėnesį ir oras nedžiugino, tačiau tai nesumažino dalyvių skaičiaus ir gerų emocijų. Nuo mažiausio iki vyriausio išbandė savo jėgas 1 prieš 1 iššūkyje, šeimų futbolo turnyre 3 prieš 3 ir proto mūšyje. Iš viso varžybose dalyvavo 14 komandų.

Šventės dalyvius sveikino FK „Garliava“ direktorius Henrikas Grigas ir Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Pikčilingis.

Klubo vadovas padėkojo visai bendruomenei už sezoną ir įteikė specialias nominacijas treneriams Edvinui Sutkui, Gintautui Vaičiūnui, Tomui Matiušovui, Aurimui Giliui ir Justui Pagirskiui.

Nors šventėje vyravo draugiška ir bendruomeniška atmosfera, teko išrinkti varžybų nugalėtojus. Protingiausi ir daugiausiai išmanantys apie futbolą pasirodė „Sardelių“ jungtinė komanda už savo nugaros palikusi „Vėžliukus Nindzes“ ir „Sunderland“. Didelio susidomėjimo sulaukusioje 1 prieš 1 iššūkio rungtyje nugalėtojais tapo Neidas Antanaitis ir Timas Jefišovas. Šeimų futbolo turnyre 3 prieš 3, „Sardelių“ komanda po atkaklios kovos finale nuginklavo „Sunderland“ kolektyvą.

 

Nuotraukos „Bea's photo“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos