Arūnas Gelažninkas sugrįžta į lenktynių trasas

„Esu pasveikęs, turiu mokinių, savo komandą, todėl nežadu sustoti“, – kalbėjo Dakaro ralio „vienišių“ motociklininkų klasės čempionas Arūnas Gelažninkas. Ketvirtadienį lenktynininkas kartu su žmona Emilija lankėsi Kauno rajono savivaldybėje ir dėkojo merui Valerijui Makūnui už paramą.

Po traumos atsigavęs sportininkas buvo kruopščiai suplanavęs dienotvarkę. „Netrukus važiuosiu į Garliavą, kur kalbėsiu apie saugų eismą, po to pirmą kartą po traumos sėsiu ant naujo treniruočių motociklo. Bus įdomu, nes „Husqvarna“ man yra dar neišmėginta technika“, – šypsojosi A. Gelažninkas.

V.Makūnas džiaugėsi ne tik sportininko pasiekimais, bet ir pilietiškumu. Neveronyse įsikūrę sutuoktiniai Arūnas ir Emilija noriai dalyvauja bendruomenės renginiuose, rodo pavyzdį jaunimui. A.Gelažninkas neatlygintinai dalyvauja reklamos kampanijoje, motyvuojančioje gyventojus skiepytis nuo COVID-19 viruso.

Liepos 25 dieną Lenkijoje vyks Breslau ralis, kuriame A. Gelažninkas ketina sudalyvauti. Kitas sportininko tikslas – startuoti rugsėjį vyksiančiame prestižiniame Maroko ralyje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos