Giraitėje duris atvėrė nauja „Maxima“ parduotuvė

Ankstyvą ketvirtadienio rytą Kauno rajone, Giraitėje duris atvėrė nauja „Maxima“ parduotuvė – patogi kiekvienam, važiuojančiam magistraliniu keliu A1. Šis prekybos centras yra pirmasis Užliedžių seniūnijoje.

Bendras parduotuvės plotas – 1180 kvadratiniai metrai, čia darbo vietą rado 25 darbuotojai. Daugumą jų šios seniūnijos gyventojai. Tame pačiame pastate dar veiks picerija, vaistinė, gėlių prekyvietė, vaisių ir daržovių, gurmaniškų maisto produktų, žuvies ir jūros gėrybių parduotuvės, taip pat – alaus parduotuvė, gyvūnų prekių parduotuvė, pašto siuntų terminalas.

„Tai pirma ir vienintelė šiais metais pastatyta nauja „Maxima“ parduotuvė. Ji sukurta atsižvelgiant į keliaujančių pirkėjų poreikius, kad apsipirkti būtų galima greitai, o tada – vėl leistis į kelią“, – parduotuvės atidarymo šventėje kalbėjo prekybos tinklo „Maxima“ Prekybos departamento direktorė Liusana Krivonė.

„Maxima“ Regiono direktorė Kristina Jakubauskienė pasakojo, kad gyventojai labai laukė parduotuvės atidarymo. „Šis prekybos centras skirtas 5 bendruomenės: Užliedžių, Giraitės, Muniškių, Vijūkų ir Sausinės. Neabejojame, kad kasdien čia apsipirkti užsuks bent tūkstantis pirkėjų“, – teigė ji.

Parduotuvės atidarymo šventėje dalyvavo ir Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

„Užliedžių seniūnija yra viena jauniausių ir sparčiausiai auganti bendruomenė Kauno rajone – čia gyvena beveik 10 tūkst. gyventojų, o jeigu pridėsime ir šalia esančias gyvenvietės – tai aplink gyvena apie 25 tūkst. žmonių. Todėl tikiu, kad sėkmė parduotuvei garantuota. Šioje seniūnijoje laukia ir daugiau permainų. Netoli prekybos centro bus įrengtas atviras parkas gyventojams, bus pastatyta nauja bažnyčia. Tad bus tenkinami ir materialiniai, ir dvasiniai gyventojų poreikiai“, – sakė meras.

Parduotuvės darbuotojus pasveikino Užliedžių seniūnas Irmantas Šumskas, o palaimino Giraitės Šventosios Šeimos parapijos klebonas Tomas Trečiokas.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos