Kauno rajono greitoji medicinos pagalba atliepia gyventojų lūkesčius

Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stotis (GMPS) sėkmingai susidoroja su uždaviniais dėl nuolat Kauno rajone daugėjančių gyventojų. Pernai stoties komanda suteikė pagalbą beveik 18-kai tūkstančių pacientų. Daugiau nei 95 proc. 2017 metais apklaustų gyventojų greitosios medicinos pagalbos paslaugas įvertino gerai ir puikiai.

„Stotyje šiuo metu dirba 69 darbuotojai. Skubių iškvietimų praėjusiais metais buvo daugiau nei 90 proc.“, – pateikė duomenis GMPS direktorė vyr. gydytoja Nelita Gudžiūnaitė-Bybartienė, antradienį Kauno rajono savivaldybėje pristatydama veiklos ataskaitą

Vyr. gydytoja pasidžiaugė, kad pernai pagerėjo GMPS materialinė bazė. Buvo nupirkti 2 nauji automobiliai, įstaigos teritorijoje, esančioje Pakraščio gatvėje, atlikti kiemo dangos remonto darbai, pradėta eksploatuoti automobilių plovykla-saugykla, įsigyti 3 dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, atidarytas naujas postas sparčiai augančioje Garliavoje. Čia įrengtos darbo ir poilsio patalpos brigadų darbuotojams – kambariai pasirengti darbui ir pailsėti medikams ir vairuotojams, sanitarinis mazgas.

Vasarą stoties darbuotojai nepertraukiamai 35-ias dienas budėjo Kauno oro uoste Karmėlavoje ir suteikė pagalbą 38-iems sunegalavusiems asmenims.

Gražų pavyzdį visiems medikai rodė gausiai dalyvaudami kraujo donorystės akcijoje, sėkmingai tobulino praktinius įgūdžius įvairiose šalies ir tarptautinėse varžybose.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad šiandien Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stotis yra viena geriausių šalyje ir į jus lygiuojasi kiti“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.   

GMPS postai tolygiai išdėstyti visoje savivaldybės teritorijoje – Akademijoje, Garliavoje, Girionyse, Sitkūnuose, Domeikavoje ir Vilkijoje. Todėl staiga sunegalavus ar įvykus nelaimingam atsitikimui, žmonės sulaukia operatyvios pagalbos.

Už puikius 2017 m. darbo rezultatus padėkos įteiktos Centro posto darbuotojams Miglei Lenkšaitei, Redai Gatavickienei, Laimonui Kleveckui ir Sauliui Adomui Valadkai, Garliavos posto darbuotojams Liudmilai Kavaliauskienei ir Juozui Mykolaičiui, Vilkijos posto darbuotojams Rositai Dzetaveckienei ir Juozui Dzetaveckui.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos