Gydytojai J. Dambrauskienei – Kauno rajono Garbės ženklas

Medicinos darbuotojų dieną LSMU Kauno ligoninės gydytojai, Gydymo tarybos pirmininkei Joanai Dambrauskienei Kauno rajono meras Valerijus Makūnas įteikė Kauno rajono Garbės ženklą.

„Už kilnų, atsakingą, profesionalų 36-erius metus trunkantį gydytojos darbą, už asmeniškai ar einant vadovaujančias pareigas suteiktą pagalbą nesuskaičiuojamai daugybei pacientų, tarp kurių buvo ir yra nemaža dalis Kauno rajono žmonių“, – teikdamas reumatologijos pradininkei Kauno regione gydytojai J. Dambrauskienei aukščiausią Kauno rajono apdovanojimą kalbėjo V. Makūnas.

Meras pasveikino LSMU Kauno ligoninės direktorę medicinai prof. dr. Dianą Žaliaduonytę ir visą ligoninės medikų kolektyvą Medicinos darbuotojų dienos proga.

Gydytoja J. Dambrauskienė, kuriai yra tekę būti ir ligoninės Reumatologijos skyriaus, ir Terapijos klinikos vadove, ir direktore medicinai, ir direktoriaus medicinai pavaduotoja, šiandien koordinuoja studentų ir rezidentų darbą ligoninės Studijų, mokslo ir projektų skyriuje.

Dėkodama už įvertinimą, jau segėdama Kauno rajono Garbės ženklą, J. Dambrauskienė tarė ačiū ir merui V. Makūnui, ir direktorei medicinai prof. D. Žaliaduonytei, ir į penkiaminutę susirinkusiam gydytojų kolektyvui. „Man garbė būti tarp jūsų“, – tarė Kauno rajono Garbės ženklo kavalierė.

V.Makūnas taip pat apsilankė Akademijoje įsikūrusioje Pilėnų poliklinikoje ir pasveikino jos darbuotojus profesinės šventės proga.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos