Gyventojai nuo COVID-19 bus skiepijami ir poliklinikose

Nuo šiandien pakaunės gyventojai COVID-19 vakcina bus vakcinuojami asmens sveikatos priežiūros įstaigose – poliklinikose, prie kurių jie yra prisirašę.

Gyventojai norintys pasiskiepti pirma COVID-19 vakcinos doze arba revakcinuotis gali kreiptis tiesiogiai į savo gydymo įstaigą (kontaktai pateikti žemiau). Jeigu dėl tam tikrų priežasčių gyventojai nori skiepytis namuose, taip pat gali kreiptis į savo šeimos gydytoją ar registratūrą.

Kauno rajono savivaldybė primena, kad visi norintieji pasiskiepyti COVID-19 vakcina, tai galės padaryti ir Kauno rajono vakcinavimo centruose, jie nėra uždaromi, veiks įprastai: UAB „Pilėnų klinika“ (Margirio g. 1C, Akademija); Domeikavos laisvalaikio salė (Bažnyčios g. 3, Domeikava); VšĮ Pakaunės pirminės sveikatos priežiūros centro Raudondvario ambulatorija (Didžioji g. 1, Raudondvaris);  VšĮ Vilkijos pirminės sveikatos priežiūros centras (Bažnyčios g. 23, Vilkija).

Registruotis skiepui nuo COVID-19 vakcinacijos centruose galima telefonu 1808 arba internetu https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine

Gydymo įstaigos Kauno rajone, kuriose galima skiepytis:

Kilus nesklandumams ar turint papildomų klausimų dėl vakcinacijos galite kreiptis el. p. vakcinacija@krs.lt

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: