Gyventojai patys kuria turizmo maršrutus

Kauno rajono gyventojai ne tik didžiuojasi savo kraštu, bet ir siekia populiarinti įdomias, visuomenei dar mažai žinomas Pakaunės vietas. Vasario 3 d. Raudondvario dvaro oranžerijoje įvyko Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) konkurso „Sukurk maršrutą turistui savo seniūnijoje“ dalyvių pagerbimo renginys.

Tarp konkursui pateiktų devynių projektų daugiausiai balų surinko Ežerėlio pagrindinės mokyklos istorijos mokytojos Marijos Gavėnienės ir jos mokinio Lauryno Katilausko sukurtas maršrutas „Ei, aplankyk Ežerėlį“.

Antrą vietą užėmė Virginijos Tamašauskienės pristatytas maršrutas „Grafo Jozefo Godlevskio takais Užnemunėje“.

Trečią vietą pelnė Babtų bendruomenės maršrutas „Nevėžio krantais“, kurį pristatė Babtų kultūros centro direktorė Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė ir seniūnas Gediminas Pupinis.

Konkurso nugalėtojams buvo įteikti piniginiai prizai ir mero Valerijaus Makūno padėkos, o likusiems dalyviams - ekskursijos Raudondvario dvare bei pasiplaukiojimo laivu „Zapyškis“ dovanų kuponai.

Kauno rajono TVIC direktorė Raminta Popovienė pasakojo, kad nauji turizmo maršrutai turėjo būti sudaryti pagal tam tikrus kriterijus: juose logiška seka išdėstyti lankytini objektai, maitinimo įstaigos, keliavimo būdai ir atstumai. Atsižvelgta ir į maršruto unikalumą, patrauklumą, naujų objektų pristatymą, kelionės tikslumą.

Projektus vertino komisija, kurią sudarė Kauno rajono savivaldybės Urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė, atsakinga už kultūros paveldą Eglė Knygauskaitė-Liakienė, gidė Lina Čekanauskienė, Kauno rajono TVIC direktorės pavaduotoja Inga Sutkuvienė, projektų vadovė Aurelija Makūnienė, turizmo vadybininkės Aistė Medikienė ir Renata Žagminaitė.

Visi konkurso maršrutai bus paskelbti Kauno rajono TVIC interneto puslapyje https://www.kaunorajonas.lt/

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos