Kauno rajono policijos komisariato apklausa

Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, siekdami įvertinti visas rizikas ir iššūkius, susijusius su saugumo jausmo didinimu, atlieka Kauno rajono savivaldybės gyventojų apklausą. 

Apklausos tikslas - išsiaiškinti Kauno rajono savivaldybės gyventojų požiūrį į išskirtus teisės pažeidimus ir nusikaltimus, keliančius susirūpinimą ir mažinančius saugumo jausmą Kauno rajono savivaldybėje.

Apklausos klausimynas sudarytas iš dažniausiai registruojamų teisės pažeidimų sąrašo ir 2022 rugsėjo mėnesį organizuotų susitikimų su gyventojais metu iškeltų aktualiausių problemų.

Remiantis Jūsų apklausos rezultatais, bus rengiamas situacijų prevencijos priemonių įgyvendinimo planas, į kurį bus įtrauktos mūsų rajono gyventojų apklausoje išskirtos problemos, kurios bus pažymėtos aktualiausiomis, bei numatytos prevencinės priemonės šioms problemoms spręsti ir šalinti.

️Apklausos dalyvius prašome pažymėti Jums didžiausią susirūpinimą keliančias problemas iš žemiau pateiktų apklausos anketoje.

Prašome Jūsų įvertinti pateiktas problemas nuo mažiausiai aktualios iki labiausiai aktualios (mažiausiai aktualiai skiriant 1 balą, aktualiausiai - daugiausia balų).

Iš anksto dėkojame Jums už skirtą laiką ir už pilietiškumą!

Anketa rasite ČIA

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos