Hibridinėms pamokoms pandemijos metu – nauja įranga

Į Kauno rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas atkeliavo nauja hibridiniam mokymui pritaikyta įranga – 54  mobilių vaizdo įrašymo ir transliavimo įrenginių komplektai. Ši įranga suteiks galimybę mokytojams pamokas vesti hibridiniu būdu.

Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) direktorei Rūtai Krasauskienei pasirašius beveik 2 mln. eurų vertės sutartį su UAB „Biznio mašinų kompanija“, mokyklas pasieks daugiau kaip 1800 mobilių vaizdo įrašymo ir transliavimo įrenginių. „Šie nauji įrenginiai užtikrins aukštos raiškos filmavimo kokybę, galimybę kilnoti kameras į bet kurią klasės dalį bei objekto automatinio sekimo funkcijas 360 laipsnių kampu. Tai leis pilnavertiškai nuotolyje besimokantiems mokiniams įsitraukti į visus pamokos aspektus, o mokytojams sklandžiai vykdyti savo pamokos planą“, – teigia R. Krasauskienė.

Hibridinis mokymas – tai galimybė lygiagrečiai derinti du skirtingus mokymo organizavimo būdus – nuotolinį ir kontaktinį: dalis mokinių mokosi klasėje kontaktiniu būdu, o dalis jungiasi prie pamokos nuotoliniu būdu, naudodamiesi įvairiomis technologijomis, kai dėl izoliacijos ar ligos negali atvykti į mokyklą.

UAB „Biznio mašinų kompanija“ savivaldybės mokyklų atstovams organizuos mokymus, kurių metu pademonstruos įrangos funkcionalumą ir jos naudojimo galimybes. Taip pat mokykloms bus dalijama metodinė medžiaga su detalia pajungimo, naudojimo instrukcija lietuvių kalba, pateikiami konsultantų pagal regionus kontaktai, pristatoma geroji ugdymo įstaigų, kurios naudoja šią priemonę, patirtis.

 

Sondra Pakalnienė,

Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: