Į Neveronis ateina permainos

Jau šią vasarą augančioje Neveronių gyvenvietėje prasidės nemažai darbų, vieni svarbiausių – gimnazijos stadiono ir Krašto gatvės rekonstrukcija.

Apie tai antradienį su seniūnijos ir vietos bendruomenės atstovais diskutavo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Šukevičius.

Neveronių seniūnė Aldona Petkevičienė atkreipė dėmesį, kad pelkėtoje vietovėje įsikūrusi Neveronių gyvenvietė pasižymi greitesne kelių dangos erozija, prie kurios prisideda ir sunkiasvoris transportas.

„Gyvenvietėje vyksta daug statybų, todėl asfalto danga dažnai apdrabstoma molžemiu, laužomi kelkraščiai“, – guodėsi seniūnė.

Kai kur nėra vandens pralaidų, todėl asfaltas greitai sueižėja. Viena tokių vietų – šalia tvenkinio esanti Krašto kelio ir Klevų gatvės sankryža. Seniūnija priėmė skubų sprendimą: ištrupėjusius asfalto gabalus pašalino, o atsiradusią duobę užlygino. Tačiau tai – tik laikinas sprendimas.

Kelių ir transporto skyriaus vedėja Gita Kaminskienė sakė, kad šioje vietoje numatyta įrengti vandens pralaidą. Jau parengtas Krašto gatvės rekonstrukcijos techninis projektas, reikia tik atlikti viešuosius pirkimus. Darbai galėtų prasidėti vasaros pradžioje.

Krašto gatvė yra svarbi Neveronių transporto arterija, todėl gyventojams reikėtų apsišarvuoti kantrybe.

Šiemet planuojama atnaujinti ir Keramikų gatvės dangą, suremontuoti šaligatvį. Kertupio gatvėje irgi turėtų atsirasti šaligatvis. Kelininkai taip pat darbuosis Šiltnamių gatvėje.

Be dėmesio neliks ir Neveronių gimnazija. Kauno rajono savivaldybė skyrė dalį lėšų stadionui rekonstruoti. Pirmame etape stadione bus paklotas drenažas, atlikti kiti žemės darbai, patiesta dirbtinės žolės danga. Vėliau bus nutiesti bėgimo takai, įrengtos tribūnos.

V.Makūnas tvirtino, kad ateityje bus pasirūpinta ir gimnazijos pastatu, kurį reikėtų apšiltinti ir labiau pritaikyti ugdymo reikmėms. „Mus džiugina geri gimnazijos auklėtinių rezultatai. Gyvenvietė auga, todėl į šią sritį būtina investuoti“, – pabrėžė meras.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: