Atnaujinta Ilgakiemio laisvalaikio sale naudosis ne tik kultūros žmonės, bet ir ikimokyklinukai

Trečiadienį prie Ilgakiemio laisvalaikio salės įvyko pastato perdavimo rangovams ceremonija. Jau šį rudenį atnaujinimais galės džiaugtis visa vietos bendruomenė, nes čia, be visų jau organizuojamų veiklų, pradės veikti 2 ikimokyklinio ugdymo grupės. Šios grupės, kurios talpins po 15 vaikų, priklausys šalia įsikūrusiai Ilgakiemio mokyklai-darželiui.

 „Mums svarbu padaryti šį pastatą saugų ir kartu išlaikyti visas paslaugas, kurios reikalingos šiam kraštui. Tikiu, jog laisvalaikio salės pastatas derės su greta esančia atnaujinta Ilgakiemio mokykla-darželiu“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

1972 m. statytas pastatas bus apšiltintas, uždėtas struktūrinis tinkas, o išorinių sienų spalvą nuspręs pati bendruomenė. Be viso to, viduje bus atliktas remontas, pritaikant patalpas darželinukams. Bus atnaujintos vandentiekio, nuotekų sistemos, įrengti sanitariniai mazgai, apšvietimas, atlikti vidaus apdailos darbai. Kauno rajono savivaldybė į Ilgakiemio laisvalaikio salės atnaujinimą investuos per 200 tūkst. eurų.

„Malonu prisidėti prie rajono tvarkymo. Ne tik kaip statybininkas, bet ir kaip rajono gyventojas džiaugiuosi, jog šis kraštas gražėja“, – greitai ir kokybiškai atlikti darbus žadėjo įmonės UAB „Social Solutions“ direktorius Egidijus Klusas. Jam, kaip sėkmingų darbų simbolį, Samylų kultūros centro direktorė J. Sidabrienė kartu su Ilgakiemio mokyklos-darželio vadove A. Gužauskiene įteikė smaragdinės spalvos plytą.

Dar šių metų kovo mėn. Ilgakiemio mokyklos-darželio bendruomenė džiaugėsi įsikėlusi į moderniai atnaujintas patalpas. Pastate atlikti vidaus apdailos darbai, pertvarkytos šildymo ir vėdinimo sistemos, elektros instaliacija, nutiesti vidaus vandentiekio-nuotekų tinklai, įsigyti nauji baldai. Taip pat pastatas apšiltintas ir atlikti lauko apdailos darbai. Iš viso į Ilgakiemio mokyklą-darželį investuota beveik pusė mln. eurų.

Naujais mokslo metais Ilgakiemio mokykloje-darželyje ikimokyklinio ugdymo grupes planuoja lankyti 82 darželinukai. Dar 50 vaikų čia mokysis pagal pradinio ugdymo programą.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: