Ilgakiemio mokykla-darželis atšventė 100-mečio jubiliejų

Penktadienį Ilgakiemyje vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiamas Ilgakiemio mokyklos-darželio šimtmetis.

Pasak direktorės Aušros Gužauskienės, šio krašto žmonės jau prieš 100 metų suprato, kad vaikų išmokslinimas labai svarbus kuriant Lietuvos ateitį ir tai yra didelė vertybė. 1918 metais įkurtos mokyklos pirmojo mokytojo Jurgio Banionio atsiminimuose rašoma, kad pirmais mokslo metais čia mokėsi 63 vaikai.

Į šventę atvykęs Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas sveikino mokyklos-darželio bendruomenę, įteikė padėkas ir dovanas ilgamečiams darbuotojams.

„Šioje ugdymo įstaigoje tradicijos kuriamos jau šimtą metų – čia vaikai auga, tobulėja, pradeda mokytis,“ – kalbėjo meras ir pridūrė, kad Kauno rajonas visada dėjo pastangų dėl švietimo ir stengsis ateityje, kad tiek didelėse, tiek mažose bendruomenėse jam būtų skiriama daugiausiai dėmesio.

Šiuo metu Ilgakiemio mokyklą-darželį lanko 90 vaikų, juos ugdo trylika pedagogų. Švietimo įstaiga vykdo ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo programas, orientuojasi į kiekvieno vaiko individualumo, kūrybiškumo, sumanumo, pilietiškumo ir mokėjimo mokytis visą gyvenimą ugdymą.

Šiais metais Kauno rajono savivaldybė pateikė paraišką įvertinti Ilgakiemio pradinės mokyklos-vaikų darželio kapitalinio remonto projektą. Pagal jį numatyta atnaujinti vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklus, pertvarkyti šildymo ir vėdinimo sistemas, elektros instaliaciją, apsauginę bei gaisrinę signalizacijas, atlikti vidaus apdailos ir kiemo sutvarkymo darbus, įrengti lauko elektros tinklus.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: