Informacija apie Kauno MBA remonto darbus

VšĮ Kauno regiono atliekų tvarkymo centras (Kauno RATC) informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 24 d. yra vykdomi Kauno MBA planiniai remonto darbai – atliekami biofiltro Nr. 2 įkrovos keitimo darbai ir kapitalinis skruberio Nr. 2 remontas.

Kauno MBA įrenginio patalpose esanti ir veikianti oro valymo sistema iš biologinio apdorojimo pastato orą ištraukia dvejomis atskiromis linijomis, kurių projektinis našumas yra didesnis nei paduodama valytino oro. Tai reiškia, kad vienai linijai neveikiant, kita, tokiu atveju, dirba savo jau maksimaliu projektiniu našumu. Vykdomų darbų metu viena iš dviejų Kauno MBA oro valymo sistemos linijų veikia pilnu pajėgumu ir į aplinką patenka tik visiškai išvalytas oras.

Kauno regiono atliekų tvarkymo centras atsiprašo už galimus sukeltus nepatogumus bei prašo supratimo įvertinant atliekamų darbų svarbą bei būtinybę.

Kauno RATC eksploatuodamas komunalinių atliekų mechaninio biologinio apdorojimo įrenginius, esančius adresu Sandraugos g. 12, Kaune (Kauno MBA), siekia taikyti geriausią praktiką ir pažangiausius technologinius procesus. Siekdami užtikrinti šios visuomenei būtinos viešosios paslaugos – komunalinių atliekų tvarkymo tinkamą ir teisės aktų reikalavimus atitinkantį teikimą, jie privalo nuolat stebėti bei atnaujinti Kauno MBA įrenginių eksploatavimo procesus.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos