Irklavimo treneris A. Lavickas skaičiuoja ne metus, o pasiekimus

Kauno rajone gyvena ne vienas pasaulio ir Europos irklavimo čempionas, o juos visus link pergalių veda tas pats žmogus – Kauno rajono sporto mokyklos irklavimo treneris Antanas Lavickas. Savaitgalį treneris atšventė gražų jubiliejų, tad šia proga jį pasveikino ir Kauno rajono savivaldybės vadovai.

Kauno rajono sporto mokykloje A. Lavickas dirba nuo 2005 metų. 2016 metais įvertinus puikius irklavimo mokytojo gabumus A. Lavickas buvo pakviestas į Lietuvos irklavimo rinktinės trenerius.

Treneris už jaunųjų irkluotojų ugdymą ir pasiekimus profesinėje srityje yra apdovanotas Kauno rajono 2-ojo laipsnio garbės ženklu.

„Esate išskirtinė asmenybė Kauno rajono sportininkų bendruomenėje. Jau daug metų populiarinate tradicijas ir ugdote jaunąją kartą. Jūsų auklėtinių pasiekimai garsina pakaunės kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Nuoširdžiai sveikinu 65-ojo jubiliejaus proga“, trenerį sveikino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Anot trenerio A. Lavicko, jis savo metų neskaičiuoja, nes dirbant su jaunimu neįmanoma pasenti. „Skaičiuoju pasiekimus ir darbus“, juokavo jis.

Išvardinti visus sportininkus, kuriuos treniravo A. Lavickas, turbūt užtruktų ilgai, tačiau verta paminėti brolius Povilą, Dovydą ir Domantą Stankūnus, kurie yra Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų prizininkai. Dovilė Rimkutė tapo ne tik Europos jaunių čempione, bet ir pasaulio jaunių čempionato 3 vietos laimėtoja. Lietuvos čempionais yra tapę Simonas Loda,  Arijus Viršutis, Gustė Vaškevičiūtė, Patricija Štriupkutė, Danielė Talačkaitė.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos