Irkluotojai džiugina pergalėmis

Jau esame įpratę prie irkluotojų pergalių šalies regatose ir tarptautinėse varžybose. Šie metai – ne išimtis. Neseniai džiaugėmės Dovilės Rimkutės iškovota 3 vieta Pasaulio taurės varžybose, o jau didžiuojamės nauju brolių Dovydo ir Domanto Stankūnų laimėjimu. Kol vyriausias brolis sunkiai dirba ir ruošiasi suaugusių kovoms Pasaulio irklavimo čempionate, jaunesni broliai dvyniai tik ką pasibaigusiame Pasaulio jaunimo čempionate (sportininkų amžius iki 23 metų), dviviečių be vairininko valčių klasėje, antrus metus iš eilės iškovojo antrąją vietą ir tik viena sekunde nusileido Pietų Afrikos sportininkams. Pastarieji 2000 m. distancijoje pasiekė geriausią laiką Pasaulio irklavimo istorijoje. Anot dvynių, šiais metais čempionatas buvo daug stipresnis ir po praeitų metų Pasaulio čempionato slėgė didžiulė atsakomybė bei didelis noras nugalėti. Antrąja vieta broliai liko patenkinti ir džiaugėsi, kad sunkus darbas davė gerą rezultatą.

Paslapčia tikėtasi ir antro medalio. Iki pat finalinio starto puikius rezultatus irkluojant vienvietę rodžiusi Dovilė Rimkutė visus nuteikė optimistiškai. Finalo dieną pasikeitus oro sąlygoms ir pakilus vėjui, startuoti teko esant nemažam šoniniam bangavimui. Būtent pirmieji startiniai yriai pražudė visas viltis iškovoti taip lauktą Pasaulio čempionato medalį vienviečių valčių klasėje. Iškovota 6-a vieta prestižinėje valčių klasėje, didžiulis pasiekimas, tačiau pačio aukščiausio apdovanojimo viltis tenka nukelti į sekančius metus.

Sezonas dar nesibaigė. Dabar brolių ir Dovilės dar laukia Europos jaunimo bei Europos ir Pasaulio suaugusių čempionatai. Tikime, kad sporto mokyklos trenerių E. ir A. Lavickų auklėtiniai šiais metais dar nudžiugins gražiomis pergalėmis.

 

 Sporto mokyklos administracija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: