Į Europos irklavimo čempionatą irkluotojai palydėti Birštone

Vos išplaukus ledams iš Nemuno anksti pavasarį mūsų rajono irkluotojai skuba į Birštoną ir pradeda ruoštis ateinančiam sezonui, o atėjus rudeniui – vėl į Birštoną, į paskutines sezono varžybas, atsisveikinti su Nemunu ir Birštonu iki kitų metų.

Nors šiemet oras nelepino, stiprus vėjas ir lietus nesugadino puikios varžybų nuotaikos irkluotojams iš Šiaulių, Kauno, Kauno r. ir Birštono m. palenktyniauti rudens regatoje „Birštono taurė – 2020”.

Mūsų rajono sporto mokyklos auklėtiniai startavo puikiai – iškovojo komandinę nugalėtojų taurę ir keturiose valčių klasėse tapo nugalėtojais.

Merginų dvivietės be vairininko įgula – Ieva Mariničiūtė ir Gustė Vaškevičiūtė, vaikinų dvivietės be vairininko – Arnas Venskūnas ir Simonas Loda, merginų keturvietę be vairininko irklavo Augustė Šablinskaitė, Augustė Uleckaitė, Ieva Mariničiūtė ir Gustė Vaškevičiūtė, vaikinų keturvietės be vairininko įguloje – stipriausi šiuo metu pavienio irklo atstovai Lietuvoje trys broliai: Povilas, Domantas, Dovydas Stankūnai ir Justas Kuskevičius.

Kai kurie sportininkai į šias varžybas atskubėjo iš Trakų, kur vyksta pasiruošimas Europos čempionatui. Jų pasirodymas tapo tikra regatos puošmena. Vaikinai darniais ir užtikrintais yriais parodė savo meistriškumą varžovams ir žiūrovams.

Vaikinai kalbėjo, kad jie visada pasiilgsta Birštono ir Nemuno, kur padarė savo pirmuosius yrius ant vandens ir su malonumu atvyksta čia palenktyniauti.

Treneriai Edita ir Antanas Lavickai palinkėjo sportininkams sėkmės ir sveikatos spalio 9–11 d. Poznanėje vykstančiame Europos suaugusiųjų čempionate ir įteikė skanią dovaną – karštai rūkytų Nemuno karšių.  

 

Kauno r. sporto mokyklos informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos