Irkluotojų pergalės regatoje „Gintariniai irklai“

Birželio pabaigoje Trakuose vyko jau 60-oji regata „Gintariniai irklai”. Nuostabus oras ir puikiai suorganizuotos varžybos sukvietė irkluotojus iš 8 valstybių. Regatoje šauniai pasirodė Lietuvos irklavimo rinktinė, iškovodama daugiausia apdovanojimų.

Geriausią rezultatą, skaičiuojant komandos greitį, parodė dviviečių be vairininko valčių klasėje |Lietuvos atstovai, Kauno rajono sporto mokyklos auklėtiniai, praėjusių metų Europos jaunimo čempionai ir Pasaulio jaunimo irklavimo vicečempionai broliai dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai. Abi dienas rodę labai aukštus rezultatus ir antroje vietoje palikę vyresnius rinktinės narius, savo vyresnio brolio Povilo ir Manto Juškevičiaus komandą. Trečią vietą pirmą dieną iškovojo Klaipėdos atstovai, o antrą dieną – Estijos komanda.

Šioje valčių klasėje abi dienas bronzos medalius iškovojo ir mūsų rajono jaunosios irkluotojos Augustė Šablinskaitė ir Laura Gabšytė. Nugalėtojomis abi dienas tapo vyresnės Lietuvos jaunimo rinktinės narės Kamilė Kralikaitė ir Martyna Kazlauskaitė, o sidabras atiteko Ukrainos irkluotojoms.

Net penkis aukso medalius per dvi dienas regatoje laimėjo Dovilė Rimkutė, kuri buvo nepralenkiama visoje porinio irklavimo programoje. Ji nenugalima buvo irkluojant vienviete, dviviete porine ir keturviete porine pirmą dieną, o antrą dieną laimėjo dvivietę porinę irkluodama kartu su Donata Karaliene ir keturvietę porinę su Lietuvos rinktinės komanda.

Linkime treneriams Editai ir Antanui Lavickams ir jų sportininkams gražių laimėjimų ir liepos pabaigoje Italijoje, Varezės mieste, vyksiančiame Pasaulio jaunimo čempionate.

Kauno rajono sporto mokyklos informacija

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos