Babtų gimnazija išlydėjo jau 68-tą abiturientų laidą

„Mokykla jums įdavė žinių kraitį. Šios žinios yra tarsi daigai, išauginsiantys sodą, kurio medžiai džiugins puikiais vaisiais. O vaisius skina atkakliausi, darbščiausi. Džiaugiuosi, kad Babtų gimnazijos kolektyvas žino, kaip auginti sodą”, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ketvirtadienį Babtų gimnazijoje vykusioje abiturientų išleistuvių šventėje.

Renginys prasidėjo tradicine eisena per miestelį su pučiamųjų orkestru ir šokėjomis.

Gimnazijos direktorius Vidas Mikalauskas pasakojo, kad brandos egzaminus šiemet sėkmingai išlaikė visi 35 abiturientai. Savo auklėtiniais liko patenkinti ir abiejų klasių vadovai – matematikos mokytojas Saulius Dagys ir kūno kultūros mokytojas Antanas Talalas.

Babtų gimnazija visada pastebima geromis matematikos, istorijos, biologijos, chemijos, technologijų žiniomis, babtiškiai yra laimėję ne vieną olimpiadą, konkursą. „Smagu, kad kasmet bent vienas du mūsų gimnazijos abiturientai per brandos egzaminus pelno šimtukus“, – pasidžiaugė V. Mikalauskas.

Šiemet aukščiausiais balais buvo įvertintos Lauros Petraitytės anglų kalbos žinios. Moksleivę parengė mokytoja Audronė Leonavičienė. Laurai atiteko Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo stipendija. Meras V. Makūnas merginai įteikė Kauno rajono savivaldybės medalį ir padėką.

Puikiomis anglų kalbos žiniomis pasižymėjo ir Svajūnė Duchovskytė, kuriai Kauno rajono savivaldybės tarybos narys Romas Majauskas dovanojo čekį knygoms įsigyti.

Babtuose įsikūręs Lietuvos sodininkystės ir daržininkystės institutas už geriausiai išlaikytus brandos egzaminus specialiu prizu apdovanojo Tautvydą Juknevičių.

Seniūnas Jonas Praškevičius stengiasi paskatinti visuomeniškus mokinius. Šį kartą jis dėkojo Gustui Kuskevičiui, kuris buvo gimnazijos pučiamųjų orkestro narys ir vienas ansamblio „Plagiatas“ įkūrėjų.

Neliko nuošalyje ir naujasis Babtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios klebonas Žilvinas Zinkevičius. Į šventę dvasininkas atvyko ne tik su gražiais linkėjimais, bet ir su dovanomis – vienam abiturientui įteikė ikoną, kitam dovanojo piligriminę kelionę į Prancūziją.

Babtų gimnazija garsėja ir gerais sporto pasiekimais. Erika Simonaitytė žaidė mergaičių krepšinio komandoje, kuri Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynėse užėmė pirmą vietą.

Rytis Tautkus Kauno rajono lengvosios atletikos varžybose – 100 m bėgimo rungties nugalėtojas. Tautvydas Juknevičius pernai šiose varžybose buvo trečias.

Pedagogai džiaugėsi ir Gintare Urbonaite, ji mokydamasi III ir IV gimnazijos klasėse nepraleido nė vienos pamokos.

„Nuoširdžiai linkiu jums pasitikėjimo, energijos, optimizmo. Nepamirškite savo šaknų – Kauno rajono, kuris visuomet lauks ir didžiuosis jūsų pasiekimais – ne tik dideliais, bet ir mažesniais“, – kalbėjo abiturientams V. Makūnas.

 

Babtų gimnazijos nuotrauka

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos