Jaukus ir šiltas padėkos vakaras Ringauduose

Šeštadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje skambėjo padėkos žodžiai bendruomenės nariams, savanoriams, vietos verslininkams, menininkams, kurie šįmet prisidėjo prie seniūnijos gerovės kūrimo.

Į šventinį renginį atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, kuris taip pat yra Ringaudų seniūnijos gyventojas, pasidžiaugė, kad praėję metai seniūnijai buvo labai dosnūs.

„Artėjant metų pabaigai vėl susirenkame padėkoti už nuveiktus gražius darbus, pabendrauti. Ringaudų seniūnija kasmet auga, bet tuo pačiu ji ir gražėja. Šią seniūniją garsina jos darbštūs ir aktyvūs žmonės, nuostabūs meno kolektyvai, verslininkai. Tikrai galiu pažadėti, kad svarbūs darbai Ringauduose nesibaigs: laukia mokyklos priestato statybos, plėsis ir atsinaujins seniūnija, bus vykdomi kiti projektai. Bendraukime šiandien ir dalinkimės gerumu“, – kalbėjo meras.

Už bendrystę, susikalbėjimą, nuoširdumą meras įteikė padėką Ringaudų pradinės mokyklos direktorei Astai Gudaitienei. Už aktyvumą,  iniciatyvumą ir nuoširdų bendradarbiavimą bei pagalbą padėkota Noreikiškių gyventojui, šio kaimo bendruomenės pirmininkui Arnoldui Gečui. Taip pat mero padėka už įvairiapusišką pagalbą, patarimus ir efektyvų bendradarbiavimą įteikta „Komunalinių paslaugų centro direktoriui Audriui Markevičiui.

Ringaudų seniūnijos šeimininkė Rūta Slivinskienė pasidžiaugė, kad organizuoti šį šventinį vakarą yra labai lengva, nes yra tiek daug žmonių, kurie verti padėkos žodžių.  

„Nominavome ne du ar tris seniūnijos žmones, o daugiau. Jūs visi buvote šalia, kai reikėjo pagalbos, garsinote šį kraštą savo darbais. Noriu padėkoti už jūsų patarimus, rūpestį, pasiaukojimą, dėmesį ir paramą. Už bendrystę didelį ačiū tariu merui, savivaldybės vadovams, klebonui“, – šventės metu kalbėjo Ringaudų seniūnė R. Slivinskienė. Ji ragino visus dažniau ištarti žodį ačiū, nes jis daro stebuklus.

Išskirtinės dovanos iš seniūnės sulaukė ir meras – jam įteikta Ringaudų seniūnijos vėliava.

Šventinį vakarą gražiausias dainas ringaudiškiams skyrė vaikų kolektyvai „Drevinukas“ ir „Drevi“, Ringaudų pradinės mokyklos dramos būrelio vaikai, Deimantė Balčiūtė, Aistė Venskutonienė, taip pat kolektyvai „Ringauda“ ir „Rasa“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: