Jaunieji bėgikai išmėgino jėgas Zapyškyje

Penktadienio popietę beveik 300 jaunųjų sportininkų susirinko į Zapyškį, prie šią vasarą atnaujintos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios. Čia vyko olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurės bėgimo varžybos.

Į renginį atvyko ne tik bėgikai iš įvairių Pakaunės ugdymo įstaigų, bet ir jų palaikymo komandos: mokytojai, tėčiai, mamos, artimieji, draugai.

Visi dalyviai buvo suskirstyti į 7 amžiaus grupes – atskirai berniukai ir mergaitės. Distancijos, atsižvelgiant į šias grupes, buvo parinktos trys: 300, 500 ir 1000 m. Varžyboms vadovavo vyr. teisėjas Alfonsas Kazlauskas.

Kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis.

Geriausiai pasirodžiusius jaunuosius sportininkus sveikino Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas, Lengvosios atletikos asociacijos (LLA) prezidentas Danielius Kuprys ir šios organizacijos valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas, bei Sporto poskyrio vadovas Arūnas Talalas.

Kaip ir praėjusiais metais, bėgime gausiausiai dalyvavo Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinės mokyklos mokiniai. Šiemet jų skaičius siekė net 78.

Tai jau penktasis bėgimas organizuojamas Kauno rajono savivaldybės ir Lengvosios atletikos asociacijos. Šis renginys kasmet sukviečia vis į kitą vietą – ankstesni bėgimai vyko Raudondvaryje, Kačerginėje, Kulautuvoje ir Garliavoje.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos