Kauno rajono savivaldybė skelbia 2021 m. jaunimo veiklos projektų finansavimo konkursą

Projekto tikslas – finansuoti, kofinansuoti (kompensuoti projektų, kuriems buvo skirtas finansavimas iš Europos Sąjungos ir kitų struktūrinių fondų bei Nacionalinės paramos lėšų, išlaidas) projektus, skirtus jaunimo iniciatyvoms remti, ypatingą dėmesį skiriant jaunimui, jaunimo problemoms spręsti, jaunimo aktyvumui didinti.

Projekto nuostatus galite rasti čia.

Paraišką konkursui gali teikti:

  • Kauno rajono savivaldybėje registruotos jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, bendruomeninės organizacijos.
  • Kauno rajone veikiančios neformalios jaunimo grupės (toliau – Grupės) per Kauno rajono savivaldybėje registruotas jaunimo nevyriausybines organizacijas ar su jaunimu dirbančias įstaigas, jei yra sudariusios jungtinės veiklos sutartį;
  • Kauno rajone esančios atviros jaunimo erdvės.
  • Paraiškos priimamos iki 2021 m. gegužės 14 d. iki darbo dienos pabaigos arba gautos registruotu paštu su pašto žyma, kad paraiškos išsiųstos iki 2021 m. gegužės 14 d. (imtinai).

Paraiška kartu su skaitmenine laikmena turi būti pateikta viename užklijuotame voke su užrašu: „Kauno rajono jaunimo veiklos 2021 m. projektų finansavimo konkursui“. Vokai siunčiami į Kauno rajono savivaldybę adresu Savanorių pr. 371, 49500 Kaunas arba pristatomi tuo pačiu adresu į „Gyventojų aptarnavimo ir dokumentų valdymo skyrių“.

Klausimus dėl Kauno rajono savivaldybės 2021 m. jaunimo veiklos projektų finansavimo konkurso galima teikti Jaunimo reikalų koordinatoriui elektroniniu paštu jaunimas@krs.lt arba tel. +370 679 60 308.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos