Dovana 5-ųjų vestuvių metinių proga – jubiliejinis 400-asis kūdikis

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 400-asis kūdikis – tai gegužės 1 d. gimusi Aistė Paplauskaitė iš Giraitės.
Atsiimti gimimo liudijimo į Raudondvario dvarą atvyko visa šeima – mažoji Aistė, vyresnėlė Luknė, tėvai Birutė ir Vygantas.
„Žinia, kad dukra tapo jubiliejiniu Kauno rajono kūdikiu – puiki dovana mūsų 5-ųjų vestuvių metinių proga“, – dėl malonaus sutapimo džiaugsmo neslėpė tėveliai.
Lietuviškos kilmės vardą naujagimei išrinko tėtis.
„Truputį domiuosi istorija. Pamaniau, kad būtų gražu susieti dukros vardą su mūsų protėviais aisčiais“, – pasakojo Aistės tėtis Vygantas.
Tėvai džiaugiasi, kad kol kas tarp sesių nekyla pavydo scenų ir vyresnėlė noriai padeda prižiūrėti mažylę.
„Luknė nekantriai laukė, kada sesutė išvys dienos šviesą“, – prisiminimais dalinosi mama.
Fotografė Birutė kilusi iš Anykščių, o inžinieriu-konstruktoriu dirbantis Vygantas – iš Alytaus. Bet prieš daugiau kaip 8 metus internete susipažinusi pora savo namais pasirinko Užliedžių seniūnijoje esantį Giraitės kaimą.
„Džiaugiuosi, kad jauniausia Kauno rajono gyventoja gimė tokioje veržlioje ir jaunatviškoje seniūnijoje. Tegul mažoji Aistė auga sveika ir laiminga, besidžiaugdama jūsų meile ir rūpesčiu. Linkiu, kad šaknimis tvirtai įaugtų į šią Pakaunės žemę“, – sveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.
Meras šeimynai įteikė tradicines dovanas – knygą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“, saldžią dovanėlę ir kūdikio kraitelį.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos