Kačerginė ruošiasi rugsėjui

Kauno rajone baigiamas įgyvendinti didelis švietimo infrastruktūros projektas. Mastaičių pradinė su vaikų darželiu, modernizuotas baseinas, Zapyškio pagrindinės mokyklos priestatas ir Kačerginės pradinė mokykla su sporto sale – šiuos objektus Kauno rajono savivaldybė stato pagal Viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP) modelį. Dalis šių objektų pradės veikti jau rugsėjį, kiti bus užbaigti iki metų pabaigos.

Trečiadienį Kauno rajono meras Valerijus Makūnas apsilankė Kačerginėje, kur iškilo įspūdingas statinių kompleksas: rekonstruotas mokyklos pastatas specialia galerija sujungtas su daugiafunkciu centru, o vakarinėje sklypo dalyje prie jo prisišliejo nauja sporto salė.

Kačerginės daugiafunkcio centro direktorė Aurika Laurinaitienė gyrė statybininkus ir patikino, kad Rugsėjo 1-osios šventė įvyks jau naujose patalpose. Statybininkams liko pakloti trinkeles, sutvarkyti aplinką, užbaigti kai kuriuos santechnikos ir elektros instaliacijos darbus. „Baldus jau baigiame surinkti“, – raportavo direktorė.

Erdviose klasėse pro langus atsiveria įspūdingi vaizdai į pušyną. Kieme baigiamos įrengti krepšinio ir tinklinio aikštelės, nedidelis amfiteatras. Centre veiks ambulatorija bei laisvalaikio salė.

Šį rugsėjį Kačerginės mokyklą-daugiafunkcį centrą lankys 119 pradinukų ir 103 darželinukai. Įsteigta papildoma pirma klasė (15 mokinių) ir ikimokyklinio ugdymo grupė (15 vaikų).

Darbai vykdomi pagal Kauno rajono savivaldybės ir privataus fondų valdytojo „BaltCap“ fondo „BaltCap Infrastructure Fund“ sutartį, kurioje fondas iki 2022 m. pabaigos įsipareigojo pastatyti minėtus infrastruktūros objektus. Projektui įgyvendinti paskirta bendrovė „Nullus“. Statybų darbus atlieka generalinis rangovas „Conresta“.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos