Ypatinga Kačerginės eglutė įžiebta

Ketvirtadienio vakarą Kačerginėje įžiebta Kalėdų eglutė, kurią be jokių dvejonių galima vadinti natūralia gražuole. Net 100 spalvingų žaisliukų rankomis pagamino miestelyje gyvenanti dailininkė Rodika Morari.

Į Liepų parką susirinkę kačerginiečiai džiaugėsi išskirtine eglute ir jaukiu Kalėdų miesteliu. Netrukus iš visureigio išlipo Kalėdų Senelis, kurį apspito būrys vaikų. Visi laukė dovanų ir stojo į eilutę fotografuotis.

Su geromis žiniomis į šventę atvyko ir Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris, kuris sveikino kačerginiečius su miestelio atgimimu ir artėjančiomis šventėmis. „Kačerginė gražės ir toliau. Esame pasirengę Prieplaukos gatvėje įrengti aktyvaus laisvalaikio ir sporto zoną“, – pranešė naujieną statybų sektorių kuruojantis vadovas.

Kačerginės seniūnė Aistė Ivanovaitė-Petraitienė taip pat sveikino bendruomenę su artėjančiomis šventėmis ir dėkojo aktyviausiems pagalbininkams – dailininkei Rodikai bei sutuoktiniams Vytautui ir Daliai Jokužiams.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: