Kačerginės miestelio viešosios infrastruktūros plėtra

Projektas „Kauno r. Kačerginės miestelio viešosios infrastruktūros plėtra“ įgyvendinamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“.

Projekto tikslas – dviračių tako Kačerginėje, nuo Prieplaukos gatvės Palaukių gatve link Dievogalos upelio, įrengimas, pritaikant jį bendruomenės poreikiams ir lankymui.

Projekto rezultatas – jau įrengta dviračio tako Marvelė–Kačerginė atkarpa baigiasi ties posūkiu mobiliosios prieplaukos link (tikslinė šio projekto teritorija). Tai – kita lankoma vieta vietos gyventojų ir atvykusiųjų. Tačiau patrauklios ir saugios infrastruktūros pasiekti prieplauką ir Nemuno pakrantę tiek dviratininkams, tiek specialiųjų poreikių turintiems žmonėms ir toliau tęsti kelionę, nėra. Įrengta naujoji atkarpa Dievogalos upelio link, sudarytų sąlygas išnaudoti turistinį potencialą teritorijoje, poilsio aikštelės leistų ir skatintų gyventojus ir lankytojus stabtelti ir pasimėgauti gamta. Planuojama įrengti 1,5 km ilgio dviračio atkarpą, ji būtų planuojamo įrengti dviračio tako Kačerginė–Zapyškis dalis.

Tuo tikslu 2017 m. gruodžio 29 d. pasirašyta paramos sutartis su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos. Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos. Bendra projekto vertė – 250 000 Eur. Iš jų ES ir Valstybės lėšos – 200 000 Eur, Savivaldybės lėšos – 50 000 Eur.

Projektą tikimasi baigti iki 2020 metų.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos