Kalėdinė nuotaika keliauja po Kauno rajoną

Jau kitą savaitę į kiekvieno namus atkeliaus ilgai lauktos gražiausios metų šventės: Šv. Kūčių vakaras ir Kalėdos. Kauno rajono savivaldybėje gyvuoja tradicija – prieš šventes aplankyti visas savivaldybės seniūnijas, ugdymo, kultūros, meno, socialines įstaigas – taip kalėdinė dvasia ir nuotaika apkeliauja visą Kauno rajoną.

Kalėdų senelio padėjėjais tapę Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, jo pavaduotojai, administracijos direktorius ir pavaduotojai įstaigoms veža saldžius pyragus, pačius gražiausius linkėjimus, padėkos žodžius.

„Metai eina į pabaigą, todėl visoms įstaigoms, kurios yra mūsų rajono šeimos nariai, norisi tarti nuoširdų ačiū. Dėkui, kad esate šios darnios bendruomenės dalimi, dalinatės gerumu, padedate, ugdote, puoselėjate vertybes. Metai nebuvo lengvi, bet kupini šviesos, tikėjimo, gerumo ir labai kūrybingi. Ačiū už bendrystę ir svarbiausia, linkiu visiems sveikatos“, – dėkojo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Savivaldybės vadovai lankydamiesi įstaigose aptarė nuveiktus darbus bei ateities planus ir laukiančius naujus iššūkius. Įstaigų darbuotojai dėkojo savivaldybei už rūpestį ir visokeriopą pagalbą.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos