Kalėdinių eglučių paradas suteikė džiaugsmo daugiau kaip 100 tūkstančių žmonių!

Prasidėjus gruodžiui, visas Kauno rajono įstaigas, organizacijas, bendruomenes ir gyventojus pakvietėme puošti lauko eglutes ir dalintis gražiausiomis jų nuotraukomis. Sulaukėme gausybės laiškų su skirtingomis, bet šiluma ir jaukumu dvelkiančiomis kalėdinių eglių fotografijomis.

Konkurse dalyvavo eglutės, kurias gyventojai ir bendruomenės papuošė lauke, todėl jos džiugina ne tik kūrėjus, bet ir kaimynus, praeivius.

Kalėdos – ne sporto varžybos, todėl ir šiuo konkursu siekėme skatinti ne konkurenciją, o kūrybiškumą ir džiugią nuotaiką, kuri pasklistų miestuose, miesteliuose ir kaimuose. O juk šiemet, siaučiant pandemijai,  šilumos ir šviesos visiems labai reikia.

Tikime, kad tai pavyko, nes jūsų atsiųstų kalėdinių eglučių galerija feisbuke grožėjosi daugiau kaip 112 tūkstančių žmonių! Tai šių metų Kauno rajono bendruomenės feisbuko paskyros rekordas!

Smagu, kad ne tik balsavote, bet ir negailėjote vieni kitiems komplimentų. Buvo gražu stebėti, kad puošiant eglutes susitelkė Batniavos, Kulautuvos, Domeikavos, Neveronių, Ežerėlio seniūnijų, bendruomenių centrų ir laisvalaikio salių atstovai.

Į savo miestelių puošybą ypač aktyviai įsitraukė Raudondvario, Ringaudų, Panevėžiuko, Pažėrų, Lapių ir Pagynės bendruomenės.

Išradingumu pasižymėjo ir gyventojai: Kristina Rimkuvienė su „Eifelio bokštu“, Jurgita Vyštartienė, į kūrybinį procesą įtraukusi du keturkojus draugus, mažoji Austėja Sinkevičiūtė, atradusi būdą, kaip sukurti eglę jos neturint. Smagiai nuteikė Gražvitos Kazakovienės „Besmegenių fiesta“, Zapyškio angelai, Gailos Tulušienės kūryba.

Išskirtines rankų darbo puošmenas sukūrė Rita Chaladauskienė su sūnumi, taip pat Zapyškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinukai. Negalima nepastebėti autentiškų papuošimų, kuriais spygliuočius puošė Pilėnų g., 2-ojo namo gyventojai ir Laima Trapeckienė iš Voškonių.

Už visas šias ir kitas nuostabias eglutes kvietėme atiduoti savo balsus (patiktukus). Natūralu, kad daugiau galimybių rinkti balsus turėjo didesnės ir aktyvesnės bendruomenės. Tačiau tai nereiškia, kad kitos eglutės mažiau gražios. Vis dėlto konkurso sąlygos šįkart buvo tokios, todėl jų negalime nepaisyti.

BALSAVIMO REZULTATAI (užfiksuoti gruodžio 21 d. 12 val.)

  • I vietą su 2 091 balsu laimėjo Neveronių bendruomenės centras, prie Kalėdinio pašto išrikiavęs net keturias gražuoles eglutes. Jiems atitenka 500 eurų piniginis prizas.
  • II vietą, surinkusi 2 065 patiktukus, laimėjo Ringaudų bendruomenės centro puošta žaliaskarė. Šiai bendruomenei skiriamas 300 eurų čekis.
  • III vietą su 1 043 balsais iškovojo Batniavos bendruomenės „Spalvota pūga“, už kurią atitenka 200 eurų piniginis prizas.

Savo piniginį prizą įsteigęs meras Valerijus Makūnas labiausiai vertino kūrybiškumą ir bendruomeniškumą. Meras sakė, kad jam buvo labai sunku apsispręsti, todėl savo prizą padalino į tris dalis.

  • 200 eurų mero piniginis prizas skiriamas išskirtinei Batniavos bendruomenės eglutei.
  • Kitas 200 eurų čekis atiteko Kristinos Rimkuvienės šeimai, kuri jau 5 metus džiugina Šlienavos gyventojus šviečiančiu 25 metrų „Eifelio bokštu“.
  • 100 eurų premija atiteks ir Pagynės bendruomenės centrui už spindinčią, daug kruopštaus rankų darbo pareikalavusią eglę.

Apgailestaujame, kad pirmą kartą organizuotame konkurse nepavyko išvengti nesklandumų. Atsiprašome, jei kažko svarbaus nepastebėjome.

Ačiū visiems už kūrybiškas idėjas, susitelkimą ir skleidžiamą šventinę nuotaiką. Atsiradus laikiniems apribojimams judėti, jūsų nuotraukos suteikė galimybę virtualiai pamatyti ir saugiai pasigrožėti nuostabiai pasipuošusiu Kauno rajonu. O mūsų kraštas yra nuostabus pirmiausia todėl, kad jame gyvena kūrybinga ir draugiška bendruomenė.

Būkite sveiki ir toliau skleiskite šviesą! Su šventėmis!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: