Kapelų šventėje nuo trankios polkos kilnojosi net stogas

Po metų pertraukos Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salę vėl užliejo liaudiškos muzikos garsai. Čia praėjusį penktadienį vyko kapelų šventė – „Muzikontai, trenkit polką“! 

Šventės sumanytoja ir iniciatorė – vadovė Virginija Stunžėnienė šventę pradėjo smagia armonikos polkute ir įdomiai pristatė karantino metu pačios pagamintus tabalus, kurie seniau buvo pagrindinis signalinis instrumentas, kviečiantis į įvairiausius suėjimus kaime. Vienokia melodija ir ritmas buvo grojami vyrams į pirtį, o moterims jau kitokia melodija, dar kitoks ritmas kvietė į vakaruškas. 

Lauktoje ir labai pasiilgtoje šventėje netrūko puikios nuotaikos bei geros muzikos, kurią žiūrovams dovanojo Molėtų krašto kapela ,,Ežerija“ (vad. Valė Umbrasienė), Ramučių kultūros centro kapela ,,Zversa“ (vad. Romualdas Petkevičius), Domeikavos liaudiškos muzikos kapela ,,Girnapusė“ (vad. Steponas Rumba) bei Domeikavos liaudiškos muzikos kapela „Domeikavos seklyčia“ (vad. Virginija Stunžėnienė).

Liaudiškos muzikos kapelų šventę vainikavo bendras visų kapelų pasirodymas: sugrota tranki polka, kurią kolektyvai atliko su tokia energija, kad net stogas kilnojosi.  

Už išskirtinę liaudiškos muzikos šventę svečiams ir saviškiams dėkojo bei dovanas įteikė Domeikavos seniūnės pavaduotoja Vita Sutkienė. 

Smagius žaidimus suorganizavo ir ren­gi­nį ve­dė Domeikavos laisvalaikio salės renginių or­ga­ni­za­to­rė Nerija Krugliakovienė, kuri šventės pabaigoje visoms kapeloms  įteikė Ramučių kultūros centro įsteigtas dovanas. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: