Karmėlavos trynukams – jau ketveri

Liepos 17-oji Karmėlavoje gyvenančių Jono ir Viktorijos Rusinų šeimai –  triguba šventė, trijų sūnų – Jono, Jorio ir Arono gimtadienis. Šiandien jie švenčia 4 metų sukaktį.

Jų pasveikinti į Karmėlavos seniūniją atvyko Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Socialinių paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė ir Karmėlavos seniūnė Violeta Armolaitienė.

Mažyliams padovanotas batutas ras vietą baigiamo įrengti šeimos namo Ramučiuose kieme, kur šeima tikisi įsikelti jau visai netrukus. Viktorija ir Jonas džiaugiasi, kad pagaliau išsipildys svajonė turėti pakankamai vietos 6 asmenų šeimynai – be jubiliatų, šeimoje auga vyresnysis brolis 8 metų Arminas.

„Beveik visus darbus atlikome patys, užtrukome dėl įvairių tokiais atvejais atsirandančių nesklandumų, bet dabar liko visai nedaug ir gyvensime naujame būste“, – pasakojo tėtis Jonas.

Šventinio susitikimo metu guvūs mažyliai žaidė įvairiaspalviai balionėliais, vyresnėlis Arminas susidomėjo dovanų gautu stalo žaidimu „Europa“ ir žurnalu „Penki“, kurio prenumeratą metams berniukams padovanojo svečiai iš savivaldybės. Arminas pademonstravo, kaip sugeba kantriai mokyti broliukus savo mėgstamos anglų kalbos. Šie mielai kartojo brolio sakomus žodžius.

Visiems kartu valgant šventinį svečių atvežtą tortą trynukų mama kalbėjo, kad berniukams augant jie tampa vis skirtingesni, bet visi yra sveiki, judrūs ir smalsūs. Broliukai jau antri metai lanko Karmėlavos lopšelį-darželį „Žilvitis“, vyresnysis Arminas rudenį bus trečiokas.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: