„Kaunas 2022“ skelbia antrąjį šiuolaikinių seniūnijų sezoną ir laukia naujų dalyvių

„Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022" tęsia „Šiuolaikinių seniūnijų" projektą ir skelbia antrą atvirą kvietimą Kauno rajono kultūros institucijoms, kūrybinę veiklą vykdančioms organizacijoms ir bendruomenėms dalyvauti šiame projekte.

Projekto tikslas – kartu su bendruomene, kultūros organizacijomis ir kitais partneriais sukurti vietos identitetu paremtus, bendruomenę įtraukiančius meno projektus. Siekiama stiprinti vietos gyventojų pasididžiavimą gyvenamąja vieta, praplėsti bendruomenės požiūrį į meną ir kūrybą, skatinti dalyvavimą, kuriant kultūrą, prisidėti prie aktyvaus vietos tapatybės formavimo.

Paraiškos anketos priimamos nuo lapkričio 15 d. iki 2020 m. sausio 17 d.  17 val.

Prieš metus paskelbus pirmąjį šio projekto kvietimą, į jį atsiliepė 16 Kauno rajono kultūros organizacijų ir bendruomenių, iš kurių vertinimo komisija atrinko 7. Akademijos, Garliavos apylinkių, Karmėlavos, Linksmakalnio, Ringaudų, Rokų ir Vilkijos seniūnijos pradėjo ilgą, kūrybišką, kupiną įvairių iššūkių kelionę link 2022-ųjų metų. Išvystyti įvairūs meniniai projektai, kuriuose dalyvavo užsienio ir Lietuvos menininkai, pradėtas dialogas apie vietos tapatybę, kurią menininkai siekė atskleisti kurdami kartu su vietos bendruomene.

Antrajam kvietimui paraiškas teikti gali likusių 18 seniūnijų kultūros įstaigos, bendruomenės, kūrybinę veiklą vykdančios organizacijos, turinčios juridinio asmens statusą. Kadangi vienas iš esminių projekto siekių yra tvirta partnerystė, anketose svarbu pagrįsti partnerių – vietos verslininkų, nevyriausybinių organizacijų, švietimo įsitraukimą projekte. Iš vienos seniūnijos galės būti atrinkta tik viena paraiška. Planuojama atrinkti panašų seniūnijų skaičių kaip ir praėjusiais metais.

Nuo 2020 m. sausio 17 iki 31 d. komisija, sudaryta iš „Kaunas 2022", „Šiuolaikinių seniūnijų" projekto dalyvių ir Kauno rajono savivaldybės atstovų, analizuos ir vertins pateiktas registracijos anketas.

Vertinant bus atsižvelgta į dalyvių motyvaciją (teisingai užpildyta anketa, surinkta ir įvardinta anketoje prašoma medžiaga, pateikti pavadinimai, trumpi aprašymai, pavyzdžiai), organizacijos ir partnerių indėlį (nurodyti mažiausiai 3 partneriai ir pagrįstas jų įsitraukimas), atvirumas pokyčiams.

Per metus vyks reguliarūs „Kaunas 2022" kuratorių susitikimai su atrinktas registracijos anketas užpildžiusiomis grupėmis. Susitikimų metu bus išryškinamas vietos savitumas, diskutuojama apie miestelio gyventojų kultūrinę viziją ir ieškoma būdų ją įgyvendinti, vyks kūrybinės dirbtuvės, vietinių ir tarptautinių menininkų rezidencijos.

Atrinktos seniūnijos bus paskelbtos 2020 m. sausio 31 d. internetinėje svetainėje www.kaunas2022.eu ir informuojamos el. paštu.

Sėkmingai įgyvendinti projektai bus įtraukti į 2022-ųjų metų renginių programą.

Projekto „Šiuolaikinės seniūnijos" registracijos anketą galite rasti čia arba paspaudę ant nuorodos https://kaunas2022.eu/kvietimai/kaunas-2022-skelbia-antraji-siuolaikiniu-seniuniju-sezona-ir-laukia-nauju-dalyviu/ .

 

Gruodžio 2 d. 14 val. Laisvės al. 36, Kaunas 2022 namuose, šiųmečiai dalyviai pasakos savo įspūdžius, dalyvaus ir seniūnijas proceso metu lydėję kuratoriai, todėl kviečiame dalyvauti ir gyvai išgirsti ne tik informaciją apie patį projektą, bet ir įspūdžius, pliusus ir minusus, kurie Jums gali būti aktualūs teikiant anketą.

 

Registracijos anketos pildymo ir kitais, su projektu susijusiais klausimais, kreipkitės į „Kaunas 2022" regioninių partnerysčių koordinatorę Augustiną Kinderytę, el. p. augustina@kaunas2022.eu arba tel. +370 607 67886.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos