Tęsiasi Kauno ir Pakruojo rajonų draugystė

Trečiadienį Kauno rajono savivaldybėje apsilankė kolegos iš Pakruojo rajono savivaldybės, atvykę į Pakaunę pasidalyti gerąja patirtimi, susipažinti su rajonu.

 

Savivaldybės draugiškus santykius užmezgė prieš metus, kai pažintiniam vizitui į Pakruojo rajoną vyko delegaciją iš Kauno rajono.

 

Svečius priėmęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas bei administracijos vadovai papasakojo apie kraštą, jo pasiekimus ir siekius, pasidalino rūpesčiais, supažindino su savivaldybės veikla.

 

„Dirbame dėl mūsų krašto žmonių gerovės. Mums svarbiausia, kad būtų užtikrina aukšta gyvenimo kokybė, konkurencinga ekonomika bei švari ir saugi aplinka žmonėms“, – teigė meras V. Makūnas.

 

Meras džiaugėsi ir bendradarbiavimu su verslu, kuriančiu didžiulę pridėtinę vertę Kauno rajonui, plačiau papasakojo apie investicijas, vykdomus projektus, įvairius darbus.

 

„Kauno rajonas save pristato kaip žemės ūkio kraštą, tad turime labai daug bendro. Mūsų krašto žemės taip pat yra labai derlingos, todėl turime labai daug ūkininkų, su kuriais taip pat palaikome glaudžius ryšius. Dvejų savivaldybių draugystė dar kartą įrodo, kad bendrystė yra vertybė, kurią reikia puoselėti. Ačiū jums už tokį šiltą priėmimą“, – dėkojo Pakruojo rajono meras Saulius Margis.

 

S. Margis užsiminė, kad šią savaitę jų savivaldybė pradės teikti kūdikio kraitelius. „Sekame jūsų geru pavyzdžiu“, – tikino meras.

 

Atstovai iš Pakruojo rajono savivaldybės buvo sužavėti moderniai renovuotu Kauno rajono savivaldybės pastatu, kurį apžiūrėjo vos atvykę. Vėliau lankėsi Kauno rajono socialinių paslaugų centre, Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinėje mokykloje. Svečius ypač sužavėjo ekskursija po Raudondvario dvarą, kuriame apžiūrėjo Kauno rajono muziejaus ekspozicijas, pilį, menų inkubatorių, susipažino su Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro veikla.

 

Abiejų rajonų vadovai sutarė tęsti prasidėjusį bendradarbiavimą, pažadėjo, kad įvairių sričių specialistai dalysis patirtimi.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: