Kauno rajonas džiaugiasi 1200-uoju kūdikiu

Kauno rajone ir toliau daugėja gyventojų. Raudondvario pilyje užregistruotas jau 1200-asis šiais metais gruodžio 2 dieną gimęs kūdikis –  Šarlotė Vakauskaitė.
Atsiimti gimimo liudijimo į Civilinės metrikacijos skyrių atvyko mažylės mama Eglė.


„Maloniai nustebau išgirdusi, kad mūsų naujagimė tapo jubiliejiniu kūdikiu. Spalį mačiau, jog gimė tūkstantasis ir pagalvojau, kad Kauno rajone šiais metais daug naujagimių. Tikrai nesitikėjau, bet džiaugiuosi“, – kalbėjo Šarlotės mama.


Tai antrasis vaikas Garliavoje gyvenančių Vakauskų šeimoje. Kauno rajono savivaldybės Ekonomikos skyriuje vyr. specialiste dirbanti Eglė su vyru Alvydu dar augina septynerių sūnų. Būtent jis ir išrinko sesers vardą.

„Man dar nesilaukiant, sūnus pareiškė, kad nori sesers Šarlotės. To ir užteko. Daugiau svarstymų ir klausimų dėl vardo nekilo“, – juokėsi mama Eglė.

Tradicines dovanas – albumą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir Kūdikio kraitelį su būtiniausiais mažylei daiktais tėvams įteikė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.


„Šarlotė atėjo į šį pasaulį gražiu ramybės ir švenčių laukimo laikotarpiu. Linkiu, kad ji šaknimis į pakaunės žemes tvirtai įaugtų“, – su šeimos pagausėjimu sveikino meras.


300 eurų vertės Kūdikio kraitelis jau antrus metus dovanojamas kiekvienam Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam ir Savivaldybėje užregistruotam naujagimiui. Pernai tokių kraitelių buvo įteikta beveik 1300.
Šiemet augimo tempai irgi nemažėja. Registrų centro duomenimis, šiuo metu Kauno rajone gyvenamąją vietą yra deklaravę per 101 tūkst. gyventojų, o jaunesnių kaip 19 metų žmonių dalis yra skaitlingiausia tarp visų Lietuvos savivaldybių.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: