Kauno rajone darbą pradeda skiepų autobusas

Savaitgalį į Kauno rajono apylinkes išjudės skiepų autobusas – mobilus vakcinavimo centras ant ratų.

„Epidemiologinė situacija šalyje prastėja, todėl norime, kad pakaunėje nuo koronaviruso pasiskiepytų kuo daugiau gyventojų. Kauno rajono teritorija yra labai didelė, kai kurios gyvenvietės, kaimai yra labai nutolę ir žmonės neturi galimybių atvykti į vakcinavimo centrus, todėl planuojame atvykti pas gyventojus“, – apie idėją paleisti skiepų autobusą po įvairius kaimus pasakojo Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris.

Kauno rajono mobilus vakcinavimo centras ant ratų – tęstinė pakaunės vakcinavimo akcija. Nuo birželio mėnesio po Kauno rajono seniūnijas važinėjo mažas skiepų autobusiukas. „Akcija buvo sėkminga, todėl tikime, kad naujasis skiepų autobusas taip pat sulauks gyventojų susidomėjimo. Skirtumas tarp šių autobusų – gyventojus dabar galėsime skiepyti autobuso viduje“, – paaiškino M. Rikteris.

Kauno rajono mobilus vakcinavimo centras darbą pradės jau šį, Žolinių, savaitgalį, lankysis 3 kaimuose: Pažėrų, Jadagonių ir Akuotų. Pakaunės gyventojai savaitgalį bus skiepijami Janssen vakcina, kurios užtekta vienos dozės.

Skiepytis atvykstantys gyventojai su savimi turi turėti asmens tapatybės kortelę. Registruotis iš anksto nereikia. Karštomis dienomis su savimi rekomenduojama atsinešti buteliuką vandens.

Kauno rajono savivaldybė informuoja, kad nuo kitos savaitės uždaromas vakcinavimo centras Garliavoje, Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje, nes ugdymo įstaiga pradės ruoštis naujiems mokslo metams, todėl skiepų autobusas kiekvieną pirmadienį ir ketvirtadienį nuo 14 iki 19 val. stovės Garliavoje, šalia seniūnijos (Vytauto g. 62) ir lauks norinčiųjų pasiskiepyti.

Artimiausi maršrutai:

Rugpjūčio 15 d. nuo 12 iki 14 val. Pažėrų Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia, A. Gustaičio g.;

Rugpjūčio 15 d. nuo 12.30 iki 15 val. šalia Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo koplyčios (Jadagonių k.);

Rugpjūčio 15 d. nuo 16.30 iki 19 val. Saulėtekio g. 89, Akuotų k., Vilkijos apylinkių seniūnija.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos