Kauno rajone gimė 900-asis šių metų kūdikis

Kauno rajono civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 900-asis šių metų Kauno rajono kūdikis – Atėnė Grigonytė.
Prieš kiek daugiau nei savaitę gimusi mergaitė – Giraitėje gyvenančių Gintarės ir Kazio Grigonių pirmagimė.
Tėvai pasakojo, kad norėjo mažylei suteikti vardą, kurio dar nebūtų girdėję tarp pažįstamų, todėl dukrą pavadino Atėne.
Sulaukus vaikelio šeimos gyvenimo tempas pasikeitė, ilgas darbo valandas pakeitė džiaugsmą ir pirmas patirtis dovanojančios akimirkos su dukra. „Atsiradus vaikučiui, viskas lyg apsiverčia aukštyn kojom“, – kalbėjo sutuoktiniai.
Mergaitės tėtis gimė ir augo Giraitėje, o mama kilusi iš Alytaus. Moteris pasakojo, kad į Kauną atsikraustė studijų laikais, o vėliau su vyru apsigyveno Kauno rajone. Abu sutuoktiniai – plaukikai, Gintarė taip pat ir vaikų plaukimo trenerė. Būtent ši sporto šaka suvedė šeimą. Mėgstamos veiklos moteris neapleido ir laukdamasi. „Žmonės stebėdavosi, kad iki gimdymo likus kelioms savaitėms Gintarė nuplaukdavo po kilometrą“, – pasakojo Kazys. Tėvai tikisi, jog vandens pramogos patiks ir mažajai šeimos narei.
„Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenę papildė dar viena gyventoja. Linkiu, kad mažoji Atėnė augtų sveika, mylima ir laiminga“, – kalbėjo Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.
Jubiliejinio kūdikio šeimynai meras įteikė kūdikio kraitelį ir kūdikio knygą, kurioje tėvai galės aprašyti svarbiausius dukrelės gyvenimo įvykius ir gražius prisiminimus.
Praėjusiais metais 900-asis kūdikis buvo užregistruotas spalio 6 dieną.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos