Kauno rajone įsikūrusioms įmonėms – trys aukso medaliai

„Žalgirio“ arenoje penktadienį atidaryta jau tryliktoji Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kurioje savo produkciją pristatė daugiau kaip 200 įmonių, tarp jų – 13 iš Kauno rajono. Antrus metus iš eilės ypatingo dėmesio susilaukė Piliuonoje įsikūrusi įmonė „Cosmoway“, kurios gaminiai – trigubas veido priežiūros rinkinys ir „Green Feel‘s“ natūrali dantų pasta su auksu – pelnė net du aukso medalius. Trečiasis apdovanojimas atiteko Ringauduose savo produkciją kuriančiai įmonei „Acheta“ už gaminamą duonelę su džiovintų svirplių miltais ir jūros druska.
Gamintojai varžėsi maisto ir gėrimų, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos bei kitose kategorijose. Komisija juos vertino atsižvelgdama į kokybės, inovatyvumo, draugiškumo aplinkai ir kitus rodiklius. Iš viso aukso medaliais buvo apdovanota per dvi dešimtys gaminių.
„Lietuviškos prekės yra išskirtinės, turinčios tradicijas. Mūsų prekės yra eksportuojamos ir tikrai paklausios, nes žmonės į savo gaminius įdeda ir širdį. Norėtųsi visiems palinkėti pamilti lietuviškus produktus ir ne kartą sugrįžti pas jų gamintojus“, – kalbėjo Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas Marius Horbačauskas.
Parodos atidarymo šventėje vicemeras Paulius Visockas pabrėžė, kad Kauno rajono savivaldybė jau ne vienerius metus remia smulkųjį ir vidutinį verslą, taiko vienus mažiausių mokesčių šalyje, o įdarbinus rajono gyventojus – atleidžia nuo kai kurių mokesčių. Savivaldybė taip pat gali kompensuoti pakaunės įmonių dalyvavimo mokestį parodose.
Visą savaitgalį vykstančioje parodoje galima apžiūrėti bei įsigyti įvairiausių Pakaunėje pagamintų produktų. Savo naujausius gaminius pristato „Nacionalinis maisto ūkio klasteris“ ir „Mėlynė“ (Babtai), „Žiedų skonis“ (Akademija), „Žali žali“ (Ringaudai), „Aconitum“ (Kauno LEZ), „Acheta“ (Ringaudai), Cosmoway (Piliuona), Flokati (Giraitė), „Vegateksa“ (Garliava), „Libeva“ (Kačerginė), „Canna Mella (Neveronys) ir kt.
Šįmet parodoje netrūksta ir naujovių. Greta kelių šimtų gyvų ekspozicijos erdvių, kur lankytojai kviečiami betarpiškai pabendrauti su šalies kūrėjais, atsirado ir ypatinga, Lietuvos regionų naujienas pristatanti turizmo alėja bei išskirtinis, Lietuvos el. prekybos erdves arčiau žmonių pritrauksiantis salonas. Čia pristatomas gamintojų ir kūrėjų el. parduotuvių asortimentas padės atsakyti į klausimą „o kaipgi realybėje atrodo gaminys?“.
Spalis – senjorų mėnuo, todėl organizatoriai kviečia juos apsilankyti nemokamai. Paroda „Žalgirio“ arenoje tęsis iki sekmadienio 16 val.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: