Pirmoji INFO diena Kauno rajono bendruomenininkams

Kauno rajono savivaldybė ne pirmus metus skiria išskirtinį dėmesį vietos bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Įvairioms finansavimo priemonėms įgyvendinti 2022 m. numatyta per 1 mln. Eur. Pagrindinis dėmesys skiriamas socialinei, švietimo, vaikų užimtumo ir sporto sritims.

Kovo 2 dieną pirmą kartą suorganizuota informacinė diena, skirta Kauno rajono bendruomeninėms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Jos metu pristatytos aktualios finansavimo galimybės ir kvietimai teikti paraiškas.

Finansines galimybes pristatė savivaldybės programų kuratoriai ir Kauno rajono vietos veiklos grupės pirmininkė Kristina Švedaitė, kuri pranešė apie šiuo metu vykstančius kvietimus pagal 4 priemones. Net 7-ios iš pristatytų finansavimo priemonių finansuojamos Kauno rajono savivaldybės:

  • Nevyriausybinių organizacijų, veikiančių socialinėje srityje, finansavimo priemonė (kuratorius Socialinės paramos skyrius);
  • Kauno rajono savivaldybės vaikų stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų programa (Kultūros švietimo ir sporto skyrius);
  • Vaikų ir jaunimo socializacijos ir psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programa (Kultūros švietimo ir sporto skyrius);
  • Neformaliojo vaikų švietimo programa;
  • Jaunimo veiklos projektų finansavimo programa (jaunimo koordinatorė)
  • Kauno rajono dalyvaujamojo biudžeto priemonė (Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius)
  • Kauno rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų finansavimo ir bendro finansavimo priemonė (Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius).

Tikimasi, kad vasario 24 d. Kauno rajono savivaldybės tarybos patvirtinta bendruomeninių organizacijų finansavimo priemonė tiesiogiai prisidės prie organizacijoms tenkančios finansinės naštos mažinimo (finansuojamos buhalterinių, patalpų nuomos, ryšio paslaugų, kanceliarinių, reprezentacinių, transporto (kuro arba viešojo transporto) išlaidos) ir paskatins bendruomenes aktyviai įsitraukti į įvairias veiklas bei projektų įgyvendinimą. Bendruomenių prašymai laukiami iki kovo 31 d.

Informacinių dienų idėja kilo, siekiant užmegzti glaudesnį ryšį tarp vietos savivaldos ir gyventojų, dalintis aktualia informacija ir bendromis pastangomis kurti bei puoselėti Kauno rajoną. Bus siekiama, kad renginys taptų periodiškas, jame dalyvautų kuo daugiau bendruomeninių organizacijų.

Visą aktualią informaciją apie minėtas programas ir kvietimus rasite ČIA.

Konsultacijas ir informaciją teikia Žemės ūkio ir kaimo plėtros specialistai. Susisiekti taip pat galima el. paštu: bendruomenes@krs.lt.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos