2021 m. Kauno rajono fizinio aktyvumo ir sporto programos projektų finansavimo konkursas

Kauno rajono savivaldybės administracija organizuoja konkursą ir kviečia teikti 2021 m. fizinio aktyvumo ir sporto projektų paraiškas. Programa įgyvendinama savivaldybės biudžeto lėšomis. Finansavimas skiriamas konkurso būdu atrinktiems projektams, kuriuose aprašoma laikina juridinio asmens veikla, siekiant unikalių ir konkrečių, su fiziniu aktyvumu ir sportu susijusių kiekybinių ir (ar) kokybinių rezultatų, nurodomi šios veiklos tikslai, uždaviniai ir priemonės, jų įgyvendinimo terminai, laukiami rezultatai ir jiems pasiekti reikalingos lėšos ir jų šaltiniai.

Paraiškas konkursui gali teikti asociacijos, viešosios įstaigos, kiti juridiniai asmenys (išskyrus biudžetines įstaigas ir juridinius asmenis, kurių dalyviams paskirstomas pelnas), vykdantys veiklą Kauno rajone  fizinio aktyvumo ir sporto srityje ne trumpiau kaip 2 metus iki paraiškos pateikimo datos.

Projektų paraiškos priimamos ir registruojamos Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje Savanorių pr. 192, Kaunas.

Kontaktai pasiteirauti (8 37) 795 730, mob. (+370 686) 52281, el. p. aurimas.radzevicius@krs.lt.

Paraiškos priimamos iki 2021 m. kovo 4 d. 16:00 val. arba gautos registruotu paštu su pašto žyma, kad paraiškos išsiųstos iki 2021 m. kovo 4 dienos (imtinai).   

Konkurso aprašas, paraiškos ir sutarties formos

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos