Kauno rajono „Garliava“ žengė istorinį žingsnį – pateko į LFF taurės aštuntfinalį

Kauno rajono reprezentacinis futbolo klubas „Garliava“ žengė naują žingsnį klubo istorijoje ir vakar Kauno technologijos universiteto stadione įveikė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) II lygos Vakarų zonoje rungtyniaujančius Mažeikių „Atmosferos“ futbolininkus.

Ši pergalė garliaviečiams leido patekti tarp 16 stipriausių 2017 metų LFF taurės  komandų.

„Garliavos“ komandos pergalę garantavo ankstyvas įvartis, pelnytas nuo 11 metrų atžymos. 8 minutę varžovai iš Žemaitijos savo baudos aikštelėje neleistinai sužaidė ranka, ir teisėjas nedvejodamas paskyrė 11 metrų baudinį. Jį šeimininkams tiksliai realizavo Ignas Miliūnas. Beje, I. Miliūnas įmušė baudinį būdamas traumuotas, o vėliau iškart buvo pakeistas.

Pirmajame kėlinyje „Garliava“ turėjo progų savo persvarą padidinti, bet atakų pabaigose pritrūkdavo tikslumo. Po pertraukos varžovai keletą kartų buvo arti išlyginamojo įvarčio, tačiau rezultatas iki finalinio teisėjo švilpuko nepasikeitė.

„Labai emocingos rungtynės ir labai džiaugiamės, jog jos pasibaigė mūsų pergale. Šiandien kovoje krito ne vienas mūsų futbolininkas, matėme, jog vyručiai atidavė visas jėgas ir kovėsi pagirtinai. Ši pergalė labai svarbi vaikinams, nes jie įgyja vis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis“, - po dvikovos sakė FK „Garliava“ treneris Gintautas Vaičiūnas.

„Garliava“ įveikė antrąjį LFF taurės etapą ir pateko į aštuntfinalį. Prieš tai garliaviečiai iš kovos eliminavo LFF III lygos Klaipėdos „Sendvario“ klubą.

Savo varžovus aštuntfinalyje Kauno rajono „Garliava“ sužinos birželio mėnesio pradžioje.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: