Kauno rajono greitoji medicinos pagalba išties greita

Prieš metus įvykusi Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stoties pertvarka davė teigiamų rezultatų. Nors per paskutiniuosius metus iškvietimų padaugėjo beveik dviem tūkstančiais, iš gyventojų nesulaukta nė vieno skundo dėl tarnybos darbo

Pristatydama veiklos ataskaitą už 2015 metus vyr. gydytoja Nelita Gudžiūnaitė-Bybartienė tvirtino, kad  iškvietimai mieste iki 15min. ir kaime iki 25min. sudarė beveik 87 proc. Pernai specialistai pas ligonius vyko daugiau kaip 16 tūkstančių kartų.

Darbo organizavimo tvarka buvo pakeista praėjusių metų kovą. Garliavos poste buvo palikta budėti viena greitosios medicinos pagalbos  brigada. Į pastotes Girionyse, Sitkūnuose, Akademijoje vyksta brigados iš centro posto.

2015 metais pagerėjo stoties darbo sąlygos. Prisidėjus Kauno rajono savivaldybei, suremontuotas garažas, atnaujintas persirengimo kambarys.  Buvo įsigyta ir naujos medicinos aparatūros: nupirkti du defibriliatoriai-monitoriai ir du EKG aparatai.

Meras Valerijus Makūnas dėkojo medikams už pasiaukojama darbą ir pažadėjo, kad savivaldybė ir toliau prisidės gerindama medikų darbo sąlygas. Artimiausiuose planuose –greitosios pagalbos automobilių plovyklos įrengimas.

Aukščiausias įstaigos apdovanojimas  – „Pagalbos  lašas“ įteiktas keturiems geriausiems praėjusių metų darbuotojams.

 „Metų kolegos“ prizu apdovanota ilgametė darbuotoja Romalda Urbonavičienė. Ji visada pasiruošusi pavaduoti susirgusius kolegas.

Už darbo intensyvumą „Pagalbos lašai“ įteikti Liudmilai Kavaliauskienei ir

Gediminui Bikui.

Nominacijos „Už darbą ir idėjas“ nugalėtojas Juozas Gicevičius buvo apdovanotas už indėlį vykdant įstaigos reorganizaciją, darbuotojų mokymą naudotis naujomis technologijomis, idėjas ir pasiūlymus decentralizuojant pagalbos teikimą gyventojams.

Padėkos  už geriausią operatyvumą vykstant į skubius kvietimus ir intensyvų darbą įteiktos Juozui Mykolačiui, Rūtai Žigutienei ir Jūratei  Kėvalienei.

KRS inf. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: