Kauno rajono gyventojai sveikatos sėmėsi stovykloje

Liepos 14 -16 d. Pušyno poilsiavietėje Jadagonyse vyko sveikatinimo stovykla Kauno rajono gyventojams. Ją organizavo Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Lietuvos moterų sporto asociacija ir asociacija „Idėja sportui“. Į stovyklą susirinko daugiau nei 100 dalyvių nuo 18 iki 80 metų amžiaus, kurie buvo nusiteikę aktyviai praleisti įpusėjusios vasaros savaitgalį.

Saulėtą penktadienio rytą, gaudžiant varpui, stovyklos atidarymą paskelbė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, sėkmės stovyklautojams linkėdamas žodžiais „judėjimas – tai gyvenimas“.

Paskaitos apie sveikatai palankią mitybą lektorė, maisto technologė Žydra Narbutienė patarė, kaip pasirinkti tinkamus maisto produktus ir gaminimo būdus.

Lauko erdvėse stovyklautojų laukė fizinio aktyvumo veiklos. Jie išbandė pilates treniruotes su trenere Giedre Vaitauskiene, treniruotes su elastinėmis gumomis, trenerė Urte Virbalaitė, ir su Flexi-Bar lazdomis, treneris Stasys Kazlauskas.

Šeštadienis prasidėjo visuotine rytine mankšta, padėjusia prabusti ir nusiteikti dienos veiklai. Po pusryčių laukė Vytauto Didžiojo universiteto lektorės dr. Astos Mickienės paskaita „Fizinio aktyvumo poveikis žmogaus organizmo struktūrai, funkcijai ir morfologijai. Senėjimo lėtinimo prielaidos“, linijiniai šokiai su trenere Giedre Vaitauskiene. Šiaurietiško ėjimo žygio metu aplankytos vietos įžymybės: Jadagonių koplyčia, pušis „Saulės krėslas“, Pagonijos uola, Jadagonių skulptūra. Grįžus nuraminti įspūdžius padėjo relaksacinės jogos užsiėmimas, kuri vedė jogos instruktorė Daiva Zabotkienė.

Uždarymo ceremonijoje L Dilys išreiškė viltį, kad tokia stovykla pirma, bet ne paskutinė. Asociacijos „Sporto idėja“ pirmininkė Daina Kazlauskienė linkėjo visada dovanoti sau pačią geriausią dovaną -  sveikatą. Joana Bartaškienė džiaugėsi degančiomis stovyklautojų akimis ir aktyvumu. 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: