Kauno rajono jaunieji lyderiai tradiciškai žaidė boulingą

Gruodžio 3-iosios vakarą Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacija pakvietė jaunimą į jau tradicija tapusį penktus metus iš eilės organizuojamą boulingo turnyrą. Jame dalyvavo per 80 žmonių iš įvairių pakaunės vietovių.

Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacijos pirmininkas Laurynas Dilys džiaugėsi, kad prieš šešerius metus Kauno rajono savivaldybės vadovų iniciatyva suburta entuziastų, jaunųjų vadovų grupė – jaunųjų lyderių asociacija – sėkmingai veikia ir šiandien.

„Penkeri metai prabėgo labai greitai, bet per juos spėjau pamatyti, kaip auga jaunatviška ir veržli pakaunės karta. Šiandien mes galime didžiuotis, kad būdami viena šio krašto komanda pasiekėme to, kad esame viena jauniausių, versliausių, bendruomeniškiausių savivaldybių Lietuvoje“, – susirinkusiuosius sveikino meras V. Makūnas.

Jubiliejiniame renginyje svečiavosi Lietuvos motosporto lenktynininkas, Dakaro ralio dalyvis Arūnas Gelažninkas. Lenktynininkas iš Neveronių renginio metu išsamiai papasakojo apie motociklų sportą, varžybų įdomybes, noriai atsakinėjo į jaunimo užduodamus klausimus. A. Gelažninką kalbino aktorius Artūras Orlauskas. Judviejų pokalbis privertė ne kartą linksmai nusijuokti daugelį susirinkusiųjų.

Po pokalbio prasidėjo antroji programos dalis – boulingo turnyras. Šį kartą žaidime geriausiai pasirodė Slivinskų šeima. Moterų kategorijoje daugiausiai taškų surinko Rūta Slivinskienė (136 taškai), vyrų – jos sūnus Arminas Slivinskas (198 taškai). Kauno rajono savivaldybės tarybos narys ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas Vytenis Vitkauskas kartu su Kauno rajono jaunųjų lyderių asociacijos pirmininku Laurynu Diliu nugalėtojams įteikė atminimo statulėles.

Kauno rajono jaunimo lyderių asociacija vienija jaunuosius vadovus, verslininkus, kitus iniciatyvius jaunus žmones. Asociacija siekia burti, vienyti ir ugdyti Kauno r. jaunimą, skatinti bendruomeniškumą, tarpusavio bendravimą ir savo pavyzdžiu ugdyti būsimus jaunuosius lyderius. Pagrindinės veiklos kryptys: sveikatinimo, sporto, verslumo ugdymo ir šeimoms skirti renginiai bei projektai. Asociacija yra įrengusi tinklinio aikšteles, prisideda prie orientacinio-edukacinio pobūdžio varžybų organizavimo, rengia mokymus jaunimui, kviečia šeimas į susitikimus su Socialinių paslaugų centro specialistais, įdomiais žmonėmis ir kt.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos