Kauno rajono jaunimo susitikimas

Birželio 5 d. Raudondvaryje vyko Kauno rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos organizuotas renginys „Būk matomu – būk pokyčiu!

Renginį sveikinimo kalba pradėjo Kauno rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Visockas. Jis džiaugėsi, kad susirinko iniciatyvūs, veržlūs ir aktyvūs žmonės.

Susitikimo dalyvis, Jaunimo reikalų departamento direktorius Jonas Laniauskas, skaitydamas pranešimą naudojo mobiliąją programą. Naudodamasis ja į diskusiją įtraukė kiekvieną renginio dalyvį.

Susirinkusieji diskutavo, kodėl yra svarbi savanorystė ir kokią naudą ji teikia jaunam žmogui. Buvo pristatytos Kauno rajone veikiančios jaunimo organizacijos, prie kurių veiklos galima prisijungti. Kalbėta apie vietos veiklos grupės plėtros strategiją, rajono jaunimo veiklos 2018 m. projektų finansavimo konkursą bei pristatytos jau įgyvendintų jaunimo veiklos projektų sėkmės istorijos.

Kauno rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytenis Vitkauskas pabrėžė, kad renginiu siekiama įkvėpti ir paskatinti jaunimą pokyčiams, savirealizacijai, kūrybai ir aktyviai bei prasmingai veiklai.

Renginyje buvo daug naudingos informacijos, netrūko geros nuotaikos. Susitikimo dalyviai vienbalsiai nutarė, kad svarbiausia – nebijoti, domėtis ir būti iniciatyviems!

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos