Kauno rajonui atstovausianti komanda išlydėta į mototurizmo ralį

Šeštadienį prasideda tradicinė intelektualioji kelionė po Lietuvą „Ryterna Modul Mototourism Rally“.
Kauno rajono savivaldybė į šį kultūrinį ir pažintinį ralį delegavo komandą „Vedę ir turi vaikų“, kuri vedama kapitono Daumanto Krušinsko, garbingai atstovaus Pakaunės kraštą.
„Džiaugiuosi jūsų iniciatyva istoriškai pažinti savo šalį, bet dar maloniau, kad tai darysite pasipuošę Kauno rajono vėliava ir skleisite žinią apie mūsų kraštą visoje Lietuvoje, – teigė meras Valerijus Makūnas.
Linkėdamas saugios ir sėkmingos kelionės meras motociklininkų komandai įteikė atstovavimo Kauno rajonui raštą.
„Ryterna Modul Mototourism Rally 2021“ ralis po Lietuvą startuos jau vienuoliktą kartą. Tai vienintelis intelektualus kultūrinis ir pažintinis renginys po visą Lietuvą, kurio metu dalyviai startuoja iš savo namų ar kitos pasirinktos vietos. Daugiau kaip 1000 motociklininkų entuziastų per vieną dieną aplankys apie 30 istorinių ir kultūros paveldo objektų, skirtų karvedžio Jono Karolio Chodkevičiaus, poeto Vytauto Mačernio, kunigo ir botaniko Jurgio Pabrėžos, skulptoriaus Juozo Zikaro, partizano Juozo Lukšos-Daumanto, archeologės Marijos Gimbutienės ir Archyvų metams paminėti.
Pagal organizatorių pateiktus punktus motociklininkai susidėlios individualų maršrutą, atliks užduotis ir už tai bus vertinami balais. Daugiausiai balų surinkusi komanda laimės, o iškilmingas finišas vyks šeštadienį vakare Kaune.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos