Kauno rajono mokytoja – viena iš trijų konkursą laimėjusių švietimo lyderių

Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pradinio ugdymo mokytoja Rūta Jackūnienė už indėlį telkiant bendruomenę savo švietimo įstaigoje laimėjo ISM ir LRT organizuotą švietimo lyderio konkursą.

Vilniuje ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto švietimo bendruomenei organizuojamoje konferencijoje „Žingsnis į ateitį – ką gali ŠVIETIMO LYDERYSTĖ?“ mokytoja buvo apdovanota diplomu ir Švietimo lyderystės magistratūros studijomis ISM, o mokykloje bus įrengta įkvėpimo erdvė su stalo futbolo stalu ir sėdmaišiais.

Apdovanojimui mokytoją nominavo ir už ją aktyviai balsavo mokyklos bendruomenė. Rezultatus nulėmė komisijos (60 proc.) ir publikos balsai (40 proc.).

Visos Lietuvos mokyklos buvo kviečiamos dalyvauti konkurse, išrinkti ir apdovanoti mokytoją, direktorių, mokyklos pavaduotoją ar kitą švietimietį, kurio darbai pakeitė mokinių ateitį, mokyklos veidą ir bendruomenės gyvenimą, lyderį, kuris imasi unikalių iniciatyvų, transformuoja nusistovėjusias taisykles, dalijasi naujovėmis, diegia šiuolaikiškus mokymosi metodus, vykdo socialinius projektus, gerina mokinių pasiekimus ar buria bendruomenes.

Mokyklai ir mokytojai linkime sėkmės, kūrybinių iniciatyvų ir palaikymo jas įgyvendinant!

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos