Kauno rajono „Omega“ krepšininkai tavo vicečempionais

Baigėsi Nostra.lt-Regionų krepšinio lygos 2021–2022 m. sezonas. Kauno rajono „Omega“ krepšininkai įnirtingoje kovoje finale 85:90 (24:17, 21:21, 22:27, 23:20) nusileido Vilniaus „Rivile“ komandai ir tapo vicečempionais.

Finalo rungtynes jau pirmoje atakoje tolimu metimu atidarė vienas geriausių lygos snaiperių Justas Sinica, o į tai „Omega“ atsakė dviem Mindaugo Jakšto taškais ir Tado Klimavičiaus taikliu baudos metimu. „Rivile“ mėgino atitrūkti nuo varžovų ir pirmavo beveik viso kėlinio metu, tačiau to padaryti neleido „Omegos“ laivą į priekį plukdęs M.Jakštas, per kėlinį pataikęs du tolimus metimus ir viso surinkęs 8 taškus.

Vis tik kėlinio pabaigoje sėkmingiau puolime žaidę vilniečiai įgijo 7 taškų pranašumą (24:17). Sėkmingą savo žaidimą sostinės krepšininkai pratęsė ir antrojo kėlinio pradžioje – pusantros minutės atkarpą 5:2 laimėjusi „Rivile“ įgijo dviženklį pranašumą (29:19), tačiau į tai „Omega“ atsakė spurtu 14:2 ir ne tik sugrįžo į rungtynes, bet ir persvėrė rezultatą (33:31). Vis tik „Rivile“ sugebėjo atsitiesti, o kėlinį tolimu metimu su sirena uždaręs Kostas Jonuška sugrąžino savo komandai 7 taškų persvarą (45:38).
Rungtynių pertraukos metu apdovanojimai įteikti labiausiai prie RKL augimo prisidėjusiems asmenims. Apdovanojimai buvo įteikti ir Kauno r. „Omegos“ vadovams Donatui Šliogeriui ir Remigijui Kasperavičiui.

Ant parketo sugrįžę finalo dalyviai atmosferą Prienų arenoje įkaitino iki maksimumo. „Rivilei“ vos prasidėjus trečiajam kėliniui pavyko susigrąžinti dviženklį pranašumą, o po Tado Rinkūno baudos metimo vilniečiai įgijo didžiausią turėtą pranašumą (60:46). Į sėkmingą vilniečių atkarpą sureagavo minutės pertraukėlės paprašęs Giedrius Kurtinaitis, o po jos likusią kėlinio dalį „Omega“ laimėjo 19:7 ir varžovams paliko vos dviejų taškų persvarą (67:65). Ketvirtojo kėlinio pradžioje iš „Riviles“ pranašumo nebeliko nieko – Giedrius Marčiukaitis smeigė tolimą metimą ir išvedė savo komandą į priekį (68:67), tačiau vilniečiai po kelių sėkmingų atakų ir J.Sinicos tolimo metimo susigrąžino 8 taškų pranašumą (83:75). Jau kitoje atakoje T.Klimavičius įvertė du taškus su pražanga ir grąžino savo ekipą į kovinį atstumą (83:78). Deja, „Omegos“ tai neišgelbėjo – du iš eilės sėkmingus išpuolius surengusi „Rivile“ nutolo nuo varžovų iki devynių taškų (87:78). Tomas Galeckas dar bandė priartinti savo komandą prie varžovų, kai likus žaisti 46 sekundes jis perėmė kamuolį ir įmetė du taškus iš po krepšinio bei sumažino atsilikimą iki šešių (87:81), tačiau laiko „Omegai“ nebepakako, o „Riviles“ triumfą įtvirtino taiklus J.Sinicos baudos metimas.

„Omegai“ T.Klimavičius surinko 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius, T.Galeckas pelnė 13 taškų ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Abu šie krepšininkai surinko po 26 naudingumo balus.

RKL informacija

Sauliaus Čirbos nuotr.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos