Kauno rajono savivaldybės taryba laikinai posėdžiaus Raudondvario menų inkubatoriuje

Įsibėgėjus Kauno rajono savivaldybės pastato (Savanorių pr. 371, Kaune) rekonstrukcijai, Savivaldybės darbuotojai laikinai keliasi dirbti į kitas patalpas.

Civilinės metrikacijos skyrius jau įsikūrė ir gyventojus priima Raudondvario pilyje.

Raudondvario menų inkubatoriaus Mažojoje salėje ketvirtadienį posėdžiavo ir Savivaldybės tarybos nariai. Nors techninės galimybės kol kas neleido balsuoti elektroniniu būdu, tačiau Tarybos darbas vyko sklandžiai.

1974 metais statytas pastatas Kaune (Savanorių pr. 371), kuriame daug metų veikė ir Savivaldybė, neatitiko šiuolaikinių reikalavimų, todėl jį buvo nuspręsta atnaujinti. Pirmajame etape pakeisti langai, apšiltintos sienos, sutvarkytas stogas, pakeista šildymo sistema, įrengtas vėdinimas. „Dabar laukia sunkiausias etapas – vidaus rekonstrukcijos darbai“, – sakė administracijos direktorius Antanas Nesteckis.

Direktorius tvirtino, kad rekonstravus Savivaldybės patalpas, jos bus pritaikytos ir neįgaliesiems, bus sukurtos naujos erdvės, gyventojams paslaugos bus teikiamos greičiau ir kokybiškiau.

Teisės aktai reikalauja, kad rekonstrukcijos metu statybvietėje gali būti tik statybos darbus atliekantys asmenys, todėl Taryba priėmė sprendimą laikinai perkelti pagrindinius Savivaldybės padalinius į Savanorių pr. 276 esantį biurų kompleksą „Žaliakalnio terasos“. Persikėlimo darbai vyks jau kitą savaitę.

Apie Savivaldybės skyrių perkėlimą ir gyventojų priėmimo tvarką artimiausiu metu informuosime „Kauno dienos“ dienraštyje, Kauno rajono savivaldybės interneto svetainėje (www.krs.lt) ir kitose visuomenės informavimo priemonėse.

KRS inf.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos