Kauno rajonui reikia laivo!

Kauno rajonas ieško laivo, kuris kitąmet galėtų pakeisti iki šiol maršrutu Zapyškis-Kulautuva-Zapyškis kursavusį Vytį.

Laivas Vytis iš Zapyškio į Kulautuvą ir atvirkščiai žmones kėlė viso turizmo sezono metu: nuo gegužės iki rugsėjo galo. Laivelis talpino 12 žmonių ir 6 dviračius, tačiau praktika parodė, kad toks laivas per mažas - visi norintys persikelti per Nemuną tiesiog ėmė nebetilpti. Per sezoną laivo Vytis paslaugomis pasinaudojo beveik 4000 turistų.

Šiandien Kauno rajonas ieško kiek didesnio, žemagrindžio laivo/kelto. Savivaldybė planuoja įrengti daugiau prieplaukų Kauno rajone - norima, kad prieplaukos atsirastų Arlaviškėse ir prie Kulautuvos paplūdimio.

Tokie laivai/keltai pasitarnauja ne tik kaip vandens turizmo priemonė. Ateityje, dviračių takais sujungus mažąjį pakaunės turizmo žiedą, keltas bus puikus būdas pasiekti kitą Nemuno krantą ir tęsti kelionę dviračiu.

Vyriausybė šių metų vasarį Kulautuvai, Kačerginei ir daliai Zapyškio suteikė kurortinės teritorijos statusą. „Sieksime, kad kurortinėje teritorijoje būtų daugiau galimybių aktyviai leisti laisvalaikį, pramogauti su draugais, šeimomis“, - taip Mažojo pakaunės turizmo žiedo idėją apibūdino Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Kauno rajono Turizmo ir verslo informacijos centro inf.

 

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

:

Susijusios naujienos