Keliams tvarkyti – per 4 milijonus eurų

2020 metais Kauno rajono savivaldybės keliams tvarkyti skirta daugiau nei 4,1 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros (KPP) programos lėšų. Tai patvirtino šiandien posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės taryba.

KPP programos lėšos skiriamos vietinės reikšmės keliams ir gatvėms projektuoti, tiesti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti.

Keliai bus remontuojami pagal svarbių savivaldybei kelių (gatvių) sąrašą ir seniūnijų numatytą eiliškumą. Atskiras sąrašas kelių (gatvių), prie kurių privačiomis lėšomis (50 proc.) prisideda fiziniai ar juridiniai asmenys.

Daugiausia lėšų planuojama skirti žvyrkeliams asfaltuoti ir esamos nekokybiškos asfaltbetonio dangos remontui. Tokių darbų numatyta atlikti visose Kauno rajono seniūnijose.

Kai kurie keliai (gatvės) bus visiškai rekonstruoti, ne tik įrengiant naują važiuojamąją dalį, bet ir lietaus nuotekų tinklus, apšvietimą ir šaligatvius. Taip numatyta atnaujinti Mokyklos gatvę Teleičių kaime, Garliavos apylinkių seniūnijoje, K. Bielinio gatvę Ramučių kaime, Karmėlavos seniūnijoje, Liepų gatvę Giraitės kaime, Užliedžių seniūnijoje ir Margirio gatvę Ringauduose.

Vienas didžiausių šių metų projektų – naujo kelio Vilemai–Ežerėlis statyba – vykdomas Savivaldybės ir privačios įmonės lėšomis.

„Priimtas sprendimas sudarys galimybes įvykdyti Kauno rajono vietinės reikšmės kelių (gatvių) remonto ir priežiūros 2020 m. darbus. Jie gerins rajono susisiekimo infrastruktūrą“, –įsitikinęs Kauno rajono savivaldybės administracijos Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Tautvydas Tamošiūnas, vykdantis Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pareigas.

 

Visą Tarybos sprendimą galite rasti čia.

 

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: