Pakaunės sportininkų triumfas Lietuvos konkūrų čempionate

Lietuvos žirginio sporto federacija ir Audruvio žirgynas įspūdingai sugrąžino raitelius į varžybinę aikštę. Audruvio žirgynas savo sporto bazėje balandžio 9-11 dienomis puikiai suorganizavo ir Lietuvos uždarų patalpų konkūrų čempionatą.

Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklai atstovavo net septyni raiteliai, tarp jų ir jojimo mokytojas Irmantas Grikienis su trimis žirgais, kuris su žirgu Hjustacus OMHG pagrindinėje finalinėje rungtyje užėmė trečiąją vietą.

Ne mažiau džiaugsmo atnešė ir Smiltės Bendziūtės bei jos žirgo Negligé čempionato bronza jaunučių grupėje, bei Miglės Golubkevičiūtės ir žirgo Caralis sidabras jaunimo užskaitoje. Jaunių čempione tapo Doma Zigmantavičiūtė ir žirgas Leila.

Varžybose dalyvavo ir jauniausios Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos mokinės Eliza Šiškutė (10 m), Marija Švabaitė (12 m) ir Emilija Zaikauskaitė (11 m), kurias lydėjo jojimo mokytoja Ieva Anužienė.

Mergaitės nustebino puikiais rezultatais! Jau pirmą varžybų dieną Eliza su žirgu Moonlight iškovojo trečią vietą vaikų stiliaus konkūre. Marija Švabaitė  su žirgu Europa tapo trečiosios vietos laimėtoja poni klasės žirgų čempionato užskaitoje. Eliza šiame konkūre iškovojo ketvirtą prizinę vietą. Paskutinę varžybų dieną vaikų finaliniame konkūre Eliza taip pat iškovojo ketvirtą prizinę vietą.

Po trijų varginančių, tačiau pilnų įspūdžių dienų, Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos raiteliai atsikvepia tik trumpam, jau balandžio 30 – gegužės 2 dienomis laukia Lietuvos taurės varžybos.

Komentarai (0)

Parašykite savo nuomonę:

Prisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami automatiškai

Neprisijungusių sistemos lankytojų komentarai svetainėje yra viešinami tik patvirtinus administratoriui

: